od 11.12 do 17.12.2023

gru 9, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 11.12

17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem

+ Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną

+ Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem

+ Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną

+ Stanisława Machurę – od Dyrekcji i Pracowników Publicznego Przedszkola i Żłobka Gminnego w Siewierzu

WTOREK – 12.12

17.00: + Wandę Szatan – od Stanisławy Dworak z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od Angeliki Karoń ze Sławkiem z dziećmi

+ Alicję Woźniczka – od mamy Janiny Skwara

+ Mieczysława Machurę – od szwagierki Marii Sierka z córką Jolantą

+ Dariusza Machurę – od syna Grzegorza Machura

ŚRODA – 13.12 – WSPOMNIE ŚW. ŁUCJI

17.00: + Helenę Kłósek – od Krystyny Stelmach z Myszkowa

+ Stefana Kłósek – od sąsiadki Jadwigi Machura z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od Beaty i Jacka Syrek z córką

+ Stanisławę Machura – od Anny Śliwa z Niwek

+ Dariusza Katryniak – od cioci Rozalii Kozłowskiej

CZWARTEK – 14.12 – ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA

9.00: + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od konto Mariusza Hanak z żoną i rodziną z Boguchwałowic, od Zbigniewa Hanak z żoną i rodziną z Boguchwałowic, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych ze Słowika, od Wiesławy i Antoniego Merta z rodziną, od Ireny Machura ze Słowika, od sąsiadów Olgi i Mariusza Machurów ze Słowika, od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną ze Słowika, od Agaty i Jacka Karcz z rodziną z Leśniaków, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od kolegi Mirosława Zenderowskiego z rodziną, od Olgi i Grzegorza Duda z Piwonii, od Teresy i Bogusława Rabsztyn z rodziną, od Urszuli i Andrzeja Klama z rodziną, od Marcina i Eweliny Grzesista z córką, od Tadeusza i Krystyny Psonka, od chrześniaka Jacka Derejczyk z żoną i córkami, od Doroty Derejczyk i córki Wiolety Kania z mężem i córką, od Przemysława Derejczyk z żoną i córkami, od rodziny Psonków i Lebiockich

17.00: + Kazimierę Sierka – od Pracowników Firmy Wiking z Poręby

+ Elżbieta Zenderowska – od Anny Bijak i Małgorzaty Świeboda z Niwek

+ Karolinę Machura – od Teresy i Macieja Nowak z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Krystyny i Jerzego Bałdys

+ Jana Surmę – od Henryki i Jana Białas z dziećmi

PIĄTEK – 15.12

17.00: + Zofię Józefa Janinę Szczepańczyk, Donatę Gocyła w 6 rocz. śmierci, Edwarda Stanisława Zygmunta Gocyła, Stefana Dyszy, Jadwigę Władysława Juda

SOBOTA – 16.12

7.00: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Urszuli i Andrzeja Klama z rodziną, od Justyny Gocyła z rodziną z Myszkowa, od Jolanty Zenderowskiej z rodziną, od chrześniaka Roberta z rodziną z Koclina, od Teresy Lachór z rodziną, od Magdaleny i Wojciecha Motyl z synem, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Justyny i Dariusza Hadzińskich z Postępu, od Grażyny i Władysława Sus z rodziną, od Ochotniczej Straży Pożarnej z Leśniaków, od Łukasza Rudy z rodziną, od Urszuli i Kamila Merta z córką, od sąsiadów Noczyńskich z synami, od Barbary i Wiesława Myrtów, od Iwony i Dariusza Jeziorowskich z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Darka Machury z Danutą, od sąsiadów Ewy i Kazimierza Mazurów, Bogusławy Czapla z rodziną, Iwony i Sławka Będkowskich z rodziną

14.00: Chrzest Nikodema Marka Jeziorskiego

NIEDZIELA – 17.12 – II NIEDZIELA ADWENTU, rok B

9.00: + Dariusza Stanisława Karola Górów, Stefanię Krzysztofa Karwaczyńskich, zmarłych z rodziny Górów, Chrapków i Olszewskich oraz Władysławę w 10 rocz. śmierci Mariana Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, Honoratę Machura i  zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz chrzest Laury Oliwii Borówka i Małgorzaty Marii Małota

16.00: + Helenę w 13 rocz. śmierci, Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Wiesławę Surmów, Władysława Genowefę Motyl, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Bronisława Krzysztofa Wiesławę Machurów, Stefanię Edwarda Bronisławę Jana Machurów

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...