od 25 do 31.12.2023

gru 23, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

24.00: ZA PARAFIAN

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny oraz + Adama Gocyła w 35 rocz. śmierci, Helenę Juliana Gocyłów, Cecylię Jana Ryszarda Osiadło i zmarłych z rodziny

15.00: + Stanisława Myrtę w 2 rocz. śmierci

WTOREK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

9.00: + Ignacego Bolesławę Stanisława Łabuś, Tadeusza Jana Zwolak, Jerzego Machurę i zmarłych z rodziny

11.00: + Tadeusza Machurę w 18 rocz. śmierci, Juliana Eugeniusza Jana Bronisławę Machurów, Mariannę Franciszka Szczypów, Jerzego Zofię Rok oraz + Jana Nowak w 25 rocz. śmierci, Stanisława Helenę Nowak – od Anny Nowak z rodziną

15.00: + Krzysztofa Machurę, Helenę Stanisława Włodzimierza Garczyk, Annę Wiesława Machurów, Celinę Grabowską

ŚRODA – 27.12 – ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

17.00: + Grzegorza Merta – od Lucyny i Waldemara Baran

+ Stanisławę Machura – od sąsiadów Janiny i Lucjana Merta

+ Mateusza Czarneckiego – od Bożeny Gocyła i Agnieszki Połeć z rodziną

+ Dariusza Katryniak – od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną i Anety i Jana Sornik

+ Kazimierza Myrta – od Sylwestra Sierka

CZWARTEK – 28.12 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW

7.00: + Elżbietę Zenderowską (zbiorowa) – od Anny Bijak z synami, od Anny Kowalczyk z córkami, od sąsiadów Wiesławy i Antoniego Merta z rodziną od Jolanty i Andrzeja Gębków z córką, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Aleksandry Łysek z rodziną, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Małgorzaty i Krzysztofa Zenderowskich z rodziną, od sąsiadów Kaimów, od Jolanty Pawełczyk, od Małgorzaty i Marcina Nowak z rodziną, od rodziny Woźniczków ze Słowika, od Krystyny Fornalczyk z rodziną, od Beaty Zimońskiej synem Fabianem, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną, od Doroty i Jacka Garczyków z rodziną ze Słowika, od Ireny Machura ze Słowika, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika

PIĄTEK – 29.12

17.00: + Jana Matana – od brata Antoniego i Mieczysławy

+ Mieczysława Machurę – od Zofii Marka Małota z rodziną

+ Dariusza Machurę – od szwagra Włodzimierza i szwagierki Katarzyny Konieczniak

+ Kazimierę Sierka – od Pracowników Firmy Wiking z Zawiercia

+ Stanisławę Balińską – od sąsiadów syna Ireneusza z ul. Zarzecze

SOBOTA – 30.12

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od dawniejszych sąsiadów Krystyny i Gabriela Żurek, od Henryka Nowak z rodziną, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Ireny i Jana Bijaków, od rodziny Czarneckich i rodziny Żmija z Pustkowia, od Ewy i Ryszarda Chrapka z rodziną, od Roberta Las z rodziną z Mrzygłodu, kurz od Jolanty i Marka Szczepaników, od Iwony i Jarka Broncel, od Danuty Skorek, od kolegi Mariusza Grefkowicza, od Bogumiła i Teresy Myrta, od Krzysztofa Żurek z rodziną, od Wacława i Elżbiety Świeboda z rodziną, od kolegi Arkadiusza z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowak, od Iwony i Zbigniewa Wilk, od Mirosławy i Edmunda Walo z rodziną, kocha od Krystyny i Mariana Kułach

NIEDZIELA – 31.12 – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, rok B

9.00: + Karolinę Machura w 3 rocz. śmierci, Władysławę w 10 rocz. śmierci Mariana Krzysztofa Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, Honoratę Machura, zmarłych dziadków oraz + Przemysława Konieczniak w 2 rocz. śmierci – od rodziców Katarzyny i Włodzimierza z siostrą Agnieszką i szwagrem Rafałem oraz + Danutę Pelon w 1 rocz. śmierci – od syna

11.00: Za Parafian

16.00: + Eugeniusza Nowak, Stanisławę Władysława Janusza Marek, Elżbietę Nowak i zmarłych dziadków

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...