od 31.05 do 06.06.2021

maj 30, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 31.05 – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

17.00: 1) Zygmunta Gocyła – od żony

2) + Andrzeja Matana – od syna Marcina z żoną i dziećmi Piotrusiem i Hanią

WTOREK – 01.06 – WSPOMNIENIE ŚW. JUSTYNA

17.00: + Jakuba Madej – od Anastazji Merta z rodziną oraz jego zmarłego dziadka Stanisława Las

ŚRODA – 02.06

17.00: 1) Włodzimierza Mazur – od Stefanii i Zdzisława Śliwów z rodziną z Poręby

2) + Ks. Marka Majchrzaka – od rodziny Nieścieruk

CZWARTEK – 03.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

9.00: + Eugeniusza Lucynę Gocyłów, Stefana Genowefę Merta, Kazimierza Paszta

11.00: + Romana Helenę Stefana Małotów, Cecylię Eugeniusza Nowak, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

PIĄTEK – 04.06

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: 1) + Ks. Marka Majchrzaka – od rodziny Machurów z ul. Piastów 75

2) + Jana Sornika – od syna Marka Sornika z córką

SOBOTA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO

17.00: + Helenę Stanisława Syrek, zmarłych z rodziny Syrków, Myrtów, Stanisława Kieras i Mariana Balińskiego

NIEDZIELA – 06.06 – X NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Stefana w 8 rocz. śmierci Genowefę Merta, zmarłych dziadków, Magdalenę Stanisława Merta, Antoninę Jana Rok, zmarłych z rodziny Roków, Maciążków, Śliwów, Gajdów i Mertów

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Mariana Krystynę Leopolda Gocyłów, Mariannę Franciszka Stanisławę Machurów, Katarzynę Jana Gocyłów, Szczepana Sakwa

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...