od 24 do 30.05.2021

maj 24, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 24.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA

17.00: + Mariana Fisióra – od Grażyny i Stanisława Sikora

WTOREK – 25.05

17.00: + Włodzimierza Mazur – od koleżanek i kolegów ze Szkoły z Żelisławic

ŚRODA – 26.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NERI

17.00: 1) + ZA ZMARŁE MAMY: Genowefę Merta, Stanisławę Śliwa; Zofię Machura, Walerię Machura; Weronikę Porębską, Otolię Szatan, Teresę Korusiewicz, Marię Wójcik; Mariannę Płaczkowską; Emilię Kowalczyk, Józefę Nowak, Wacławę Dyszy, Mariannę Myrta, Marię Bieniek, Janinę Myrta, Bronisławę Matan, Mariannę Las, Władysławę Farnicką; Weronikę Kitala, Monikę Machura, Weronikę Trąbczyk, Stanisławę Duda, Józefę Gocyła, Irenę Małota, Annę Noczyńską, Irenę Nowak, Zofię Nowak; Kazimierę Sularz, Helenę Sikora, Hildegardę Bryndza; Antoninę Będkowską, Danielę Pucek, Helenę Sierka, Danutę Gębka, Lidię Rudawską; Bogumiłę Gajdziak, Annę Fisiór, Urszulę Kruk, Marię Śmierciak, Władysławę Czekaj; Annę Ostaszewską, Józefę Machura; Helenę Białą, Stanisławę Machura; Genowefę Leśniewską, Stanisławę Krzykawską, Martę Gocyła; Marię Merta, Walerię Skorek; Genowefę Rok, Helenę Krzykawską, Mariannę Nowak, Bronisławę Machura, Stefanię Rok; Karolinę Machura, Władysławę Gocyła; Bronisławę Tomczyk, Mariannę Syrek, Sabinę Nowak, Krystynę Kłósek, Stanisławę Machura – Słowik, Alfredę Kłósek, Stefanię Machura; Helenę Surma, Genowefę Motyl, Walerię Czekaj, Mariannę Surma; Genowefę Machura, Teresę Góra, Jadwigę Struską, Józefę Gocyła; Marię Małota, Zofię Major, Irenę Wyszyńską, Helenę Walo, Marianne Matan, Mariannę Madej; Sabinę Piekarczyk, Stefanię Machura, Helenę Myrta, Antoninę Szymańska; Henrykę Patyk Zofie Terlecką, Joannę Nowak, Otolię Bijak, Alinę Korfel, Wiesławę Machura, Helenę Łabuś, Anielę Nowak, Władysławę Świeboda, Hildegardę Woźniak; Krystynę Wożniak; Barbarę Mamczyńską, Marię Myrta, Wandę Jurczyk, Stanisławę Mamczyńską, Izabelę Skwarko, Genowefę Myrta, Lucynę Gocyła; Annę Nowak, Marię Masłyka, Helenę Kijanka; Mariannę Chrapka, Katarzynę Góra, Wandę Olszewską, Anielę Jeziorską, Bogumiłę Gołda; Katarzynę Zaława, Bronisławę Matan, Julię Skrzypczyńską, Irenę Machura, Antoninę Małota, Stanisławę Nowak; Annę Rej, Helenę Gocyła, Franciszkę Kowalczyk, Stanisławę Borówka; Helenę Będkowską, Mariannę Myrta, Helenę Królik, Helenę Machura, Annę Truszkowską; Zofię Madej, Marię Machura; Stanisławę Lebiocką, Stefanię Machura, Helenę Machura, Stanisławę Mos, Helenę Garczyk; Małgorzatę Papierniak, Marię Papierniak; Stefanię Borowską, Juliannę Grefkowicz; Danutę Gocyła, Martę Gocyła; Marię Kułach, Janinę Radecką, Cecylię Myrta, Zofię Sornik; Stanisławę Kowalczyk; Janinę Kania, Janinę Palut; Helenę Nowak, Stanisławę Sakwa; Helenę Syrek; Barbarę Tworek; Stefanię Syrek, Jadwigę Barasińską, Stanisławę Przybylak; Stanisławę Sierka, Helenę Krzysiek, Elizę Twardokęs; Genowefę Gruszka, Salomeę Porcz, Natalię Grzesik; Jadwigę Machura, Helenę Myrta, Władysławę Machura; Henrykę Chrapka, Zofię Machura, Helenę Leśniczek;
2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Leśniaków

CZWARTEK – 27.05 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

17.00: 1) + Eugeniusza Grzelaka, Edwarda Staszka, Jana Katarzynę Załawów, Stanisława Wiesława Sikora, Kazimierę Mariana Gruszków – od Doroty i Andrzeja Staszek
2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Stanisława i Stanisławy Łabuś z rodziną

PIĄTEK – 28.05

17.00: 1) + Ks. Marka Majchrzaka – od Mirosławy Minge i Mirosława Drabek z Leśniaków
2) + Teresę Góra – od syna Jurka z żoną i córką

SOBOTA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

7.00: Bernarda w 27 rocz. śmierci Władysławę Emila Lachur, Bogumiła Irenę Mariana Kawka, Bogumiłę Mariana Kaczmarzyka
14.00: ŚLUB: Patrycji Syrek i Przemysława Adamczyka

NIEDZIELA – 30.05 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

9.00: + Annę w 10 rocz. śmierci, Mariana w 9 rocz. śmierci Nowaków, Antoniego Nowaka, Krzysztofa Kłóska i zmarłych z rodziny
11.00: Pierwsza Komunia Święta
16.00: + Bronisława Machurę w 1 rocz. śmierci i zmarłych rodziców i rodzeństwo

od 26.10 do 02.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 26.09 7.00: + Wiesławę Ptaś (zbiorowa) – od Marty i Łukasza Gocyła z synem, od Sandry i Armanda Majcherczyk, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Anny Las, od Bożeny Machura, od Heleny Machura, od Haliny Machura z...

od 19 do 25.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.09 17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY 7.00: + Ks. Marka Majchrzaka...

od 12 do 18.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.09 17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców + Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa + Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną + Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta + Jolantę Matan – od Radnych...

od 05 do 11.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.09 17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny WTOREK – 06.09 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda...

od 29.08 do 04.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz + Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak + Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem + Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i...

od 22 do 28.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 22.08 – WSPOMNIENIE NMP, KRÓLOWEJ 17.00: + rodziców Marię i Maksymiliana Merta, Marię Wacława Kosowskich, dziadków, Mertów, Kosowskich i Baran oraz Filomenę i Alfreda Danielewicz WTOREK – 23.08 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od sąsiada...

od 15 do 21.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny 11.00: + Marię...

od 08 do 14.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 08.08 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SOSNOWCU 17.00: + Jana Będkowskiego w 2 rocz. śmierci, Lucynę i Jana Będkowskich, Romana Małotę, zmarłych dziadków Małotów i Nowaków WTOREK – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA 7.00:...

od 01 do 07.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 01.08 – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO 17.00: + Stanisława Machurę – od żony Oli WTOREK – 02.08 7.00: + Stanisławę Czekaj (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machurów z Niwek, od Edyty i Karola Majewskich z Niwek, od Beaty i Ireneusza...

od 25 do 31.07.2022

PONIEDZIAŁEK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Goplana z racji poświęcenia pól 2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól WTOREK – 26.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY...