od 24 do 30.05.2021

maj 24, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 24.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA

17.00: + Mariana Fisióra – od Grażyny i Stanisława Sikora

WTOREK – 25.05

17.00: + Włodzimierza Mazur – od koleżanek i kolegów ze Szkoły z Żelisławic

ŚRODA – 26.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NERI

17.00: 1) + ZA ZMARŁE MAMY: Genowefę Merta, Stanisławę Śliwa; Zofię Machura, Walerię Machura; Weronikę Porębską, Otolię Szatan, Teresę Korusiewicz, Marię Wójcik; Mariannę Płaczkowską; Emilię Kowalczyk, Józefę Nowak, Wacławę Dyszy, Mariannę Myrta, Marię Bieniek, Janinę Myrta, Bronisławę Matan, Mariannę Las, Władysławę Farnicką; Weronikę Kitala, Monikę Machura, Weronikę Trąbczyk, Stanisławę Duda, Józefę Gocyła, Irenę Małota, Annę Noczyńską, Irenę Nowak, Zofię Nowak; Kazimierę Sularz, Helenę Sikora, Hildegardę Bryndza; Antoninę Będkowską, Danielę Pucek, Helenę Sierka, Danutę Gębka, Lidię Rudawską; Bogumiłę Gajdziak, Annę Fisiór, Urszulę Kruk, Marię Śmierciak, Władysławę Czekaj; Annę Ostaszewską, Józefę Machura; Helenę Białą, Stanisławę Machura; Genowefę Leśniewską, Stanisławę Krzykawską, Martę Gocyła; Marię Merta, Walerię Skorek; Genowefę Rok, Helenę Krzykawską, Mariannę Nowak, Bronisławę Machura, Stefanię Rok; Karolinę Machura, Władysławę Gocyła; Bronisławę Tomczyk, Mariannę Syrek, Sabinę Nowak, Krystynę Kłósek, Stanisławę Machura – Słowik, Alfredę Kłósek, Stefanię Machura; Helenę Surma, Genowefę Motyl, Walerię Czekaj, Mariannę Surma; Genowefę Machura, Teresę Góra, Jadwigę Struską, Józefę Gocyła; Marię Małota, Zofię Major, Irenę Wyszyńską, Helenę Walo, Marianne Matan, Mariannę Madej; Sabinę Piekarczyk, Stefanię Machura, Helenę Myrta, Antoninę Szymańska; Henrykę Patyk Zofie Terlecką, Joannę Nowak, Otolię Bijak, Alinę Korfel, Wiesławę Machura, Helenę Łabuś, Anielę Nowak, Władysławę Świeboda, Hildegardę Woźniak; Krystynę Wożniak; Barbarę Mamczyńską, Marię Myrta, Wandę Jurczyk, Stanisławę Mamczyńską, Izabelę Skwarko, Genowefę Myrta, Lucynę Gocyła; Annę Nowak, Marię Masłyka, Helenę Kijanka; Mariannę Chrapka, Katarzynę Góra, Wandę Olszewską, Anielę Jeziorską, Bogumiłę Gołda; Katarzynę Zaława, Bronisławę Matan, Julię Skrzypczyńską, Irenę Machura, Antoninę Małota, Stanisławę Nowak; Annę Rej, Helenę Gocyła, Franciszkę Kowalczyk, Stanisławę Borówka; Helenę Będkowską, Mariannę Myrta, Helenę Królik, Helenę Machura, Annę Truszkowską; Zofię Madej, Marię Machura; Stanisławę Lebiocką, Stefanię Machura, Helenę Machura, Stanisławę Mos, Helenę Garczyk; Małgorzatę Papierniak, Marię Papierniak; Stefanię Borowską, Juliannę Grefkowicz; Danutę Gocyła, Martę Gocyła; Marię Kułach, Janinę Radecką, Cecylię Myrta, Zofię Sornik; Stanisławę Kowalczyk; Janinę Kania, Janinę Palut; Helenę Nowak, Stanisławę Sakwa; Helenę Syrek; Barbarę Tworek; Stefanię Syrek, Jadwigę Barasińską, Stanisławę Przybylak; Stanisławę Sierka, Helenę Krzysiek, Elizę Twardokęs; Genowefę Gruszka, Salomeę Porcz, Natalię Grzesik; Jadwigę Machura, Helenę Myrta, Władysławę Machura; Henrykę Chrapka, Zofię Machura, Helenę Leśniczek;
2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Leśniaków

CZWARTEK – 27.05 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

17.00: 1) + Eugeniusza Grzelaka, Edwarda Staszka, Jana Katarzynę Załawów, Stanisława Wiesława Sikora, Kazimierę Mariana Gruszków – od Doroty i Andrzeja Staszek
2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Stanisława i Stanisławy Łabuś z rodziną

PIĄTEK – 28.05

17.00: 1) + Ks. Marka Majchrzaka – od Mirosławy Minge i Mirosława Drabek z Leśniaków
2) + Teresę Góra – od syna Jurka z żoną i córką

SOBOTA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

7.00: Bernarda w 27 rocz. śmierci Władysławę Emila Lachur, Bogumiła Irenę Mariana Kawka, Bogumiłę Mariana Kaczmarzyka
14.00: ŚLUB: Patrycji Syrek i Przemysława Adamczyka

NIEDZIELA – 30.05 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

9.00: + Annę w 10 rocz. śmierci, Mariana w 9 rocz. śmierci Nowaków, Antoniego Nowaka, Krzysztofa Kłóska i zmarłych z rodziny
11.00: Pierwsza Komunia Święta
16.00: + Bronisława Machurę w 1 rocz. śmierci i zmarłych rodziców i rodzeństwo

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...