od 27.12.2021 do 02.01.2022

gru 26, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.12 – ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

17.00: + Wiesławę Ptaś – od córki Urszuli z mężem Andrzejem

+ Jana Krzykawskiego – od Sary i Michała Ciok

+ Annę Nowak – od Zdzisława Machury z rodziną

+ Jana Sornika – od Katarzyny i Kazimierza Samborskich, od Małgorzaty i Pawła Samborskich, od Mariusza i Huberta Samborskich

+ Stanisławę Dyszy – od Loreny i Adama Sularz z synami, od Jacka Dyszy z żoną i dziećmi z Dąbrowy Górniczej, od Anny Dudka z synem Tomaszem z Podżarza

WTOREK – 28.12 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW

7.00: + Annę Grzelak – od córki Doroty z mężem Andrzejem

ŚRODA – 29.12

17.00: + Włodzimierza Rok – od kuzynki Krystyny i Stanisława Śliwa z rodziną

+ Jolantę Matan – od rodziny Rabsztyn i Makiełów

+  Stanisławę Czekaj – od Haliny Nikiel z rodziną z Poręby

+ Zofię Machura – od sąsiadów Masłyków

+ Zygmunta Gocyłę – od bratowej Bożeny

CZWARTEK – 30.12

17.00: + Teresę Góra – od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną

+ Antoniego Czapla – od Krystyny Szewczenko z rodziną, od Barbary Tabeńskiej z rodziną, od Rafała i Łukasza Świeboda z rodzinami

+  Czesława Blachlińskiego – od Marii Chętkowskiej

+ Jana Borówkę – od Teresy i Bogusława Rabsztyn i Aldony i Zbigniewa Makieła

+ Przemysława Konieczniak – od mamy Katarzyny i taty Włodzimierza Konieczniak

PIĄTEK – 31.12

17.00: + Karolinę Machura w 1 rocz. śmierci

SOBOTA – 01.01,2022 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

9.00: + Weronikę Władysława Porębskich , Otolę Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

11.00: + Jana Szymańskiego – od wnuka

16.00: + Genowefę w 9 rocz. śmierci Juliana Nowaków, Danutę w 7 rocz. śmierci Wiesława w 6 rocz. śmierci Czekajów, Czesławę Walentego Drabek, zmarłych z rodziny Nowaków, Mazurów, Czekajów i Drabków

NIEDZIELA – 02.01 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

9.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Ewy i Stanisława Czerwińskich oraz Mirosława Kmiotek z rodziną, od Haliny Siudyka z Boguchwałowic, od Barbary i Zenona Małota

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Krzysztofa Machurę, Helenę Stanisława Włodzimierza Garczyk, Wiesława Machurę

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...