od 20 d0 26.12.2021

gru 19, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 20.12

9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną, od Jarosława Merta z rodziną, od rodziny Bańków z Dziewek, od rodziny Majcherczyków z Dziewek, od Koła Gospodyń Wiejskich z Dziewek, od Zenona Zamożnego z rodziną, od Janiny i Jana Syrków z Żelisławic, od Anny Syrek z rodziną, od Małgosi Maniurskiej z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, od Danieli i Tadeusza Papierniaków z rodziną, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Grażyny i Włodzimierza Osińskich z rodziną z Podwarpia

17.00: + Krzysztofa w 10 rocz. śmierci Bronisława Wiesławę Machurów

WTOREK – 21.12

17.00: + Jana Krzykawskiego w 1 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Leśniewskich i Krzykawskich

ŚRODA – 22.12

17.00: + Sławomira Bańskiego – od kolegi Jana Machury

+ Czesława Blachlińskiego – od cioci Danusi Malskiej z rodziną

+ Zygmunta Gocyła – od chrześnicy Agnieszki Połeć z rodziną  

+ Jana i Teresę Góra – od Marcina i Moniki Machura z dziećmi

+ Mariana Fisióra – od chrześnicy Lidii Dydak z mężem Włodzimierzem

CZWARTEK – 23.12

17.00: + Helenę Kowalczyk – od pracowników firmy P.P.U.H. Merta Sebastian, od Bożeny i Sławomira Pokwap, od Edyty i Sławomira Czekaj z synami, od pracowników sklepu Lewiatan

PIĄTEK – 24.12 – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

7.00: + Zofię w 4 rocz. śmierci Wiesława Andrzeja Stanisława Władysławę Janinę Machurów, Stanisława Martę Duda, Paulinę Nowak

SOBOTA – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

24.00: ZAPARAFIAN

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: + Tadeusza Machurę w 16 rocz. śmierci – od żony z dziećmi oraz + Juliana Machurę w 15 rocz. śmierci, Jana Bronisławę Machura, Eugeniusza Machurę, Franciszka Mariannę Szczypa

16.00: + Eugeniusza Elżbietę Nowak, Janusza i Władysława Marek i zmarłych dziadków

NIEDZIELA – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

9.00: + Eugeniusza Lucynę Gocyła, Stefana Genowefę Merta, Kazimierza Paszta i zmarłych dziadków

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Danutę w 4 rocz. śmierci Edwarda i Stanisława Gocyłów, Stefana Dyszy, Zofię Józefa Szczepańczyk

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...

od 11 do 17.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 11.10 17.00: + Genowefę Jana Machurów, Jadwigę Struską, Aleksandra Gocyłę, Grzegorza Górę, Romana Miłoszewskiego, Teresę Góra WTOREK – 12.10 17.00: + Grzegorza Górę, rodziców Górów i rodziców Machurów, Teresę Góra ŚRODA – 13.10 – WSPOMNIENIE BŁ....