od 25 do 31.07.2022

lip 24, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Goplana z racji poświęcenia pól

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól

WTOREK – 26.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY

7.00: 1) + Marię Mantykiewicz – od Beaty i Stefana Machura

2) + Stanisławę Czekaj (zbiorowa) – od Karola i Magdaleny Czekaj z dziećmi, od Anny i Tomasza Nowakowskich z dziećmi, od Roksany i Mariusza Rogackich z dziećmi, od Martyny i Krzysztofa Neim z dziećmi, od Wiesławy Ptaś, od Urszuli Klama z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej, od Marii Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od sąsiadki Barbary Szczepańczyk z rodziną, od sąsiadki Krystyny Popczyk z rodziną, od sąsiada Adama Bogusza, od Alicji Błońskiej z rodziną, od Jacka Śliwy z rodziną, od Iwony i Jana Bułhaków z Będusza, od Anieli i Henryka Płaczkowskich z Będusza, od Danuty i Mirosława Lebiockich z rodziną, od Mirosławy Minge z rodziną

ŚRODA – 27.07

17.00: 1)+ Jadwigę Machura w 10 rocz. śmierci – od męża z dziećmi

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Piastów z racji poświęcenia pól

CZWARTEK – 28.07

7.00: 1) + Władysławę Sarnik (zbiorowa) – od Magdy i Dominika Haładus z synami, od Ani i Romana Borówka z córkami, od Marii Torbus z Cynkowa z rodziną, od Henryka Skibińskiego z rodziną z Poręby, od Aliny Rok z rodziną z Zawiercia, od rodziny Gubałów z Siewierza, od Władysławy i Kazimierza Krzykawskich z Siewierza

2) + Teresę Góra (zbiorowa) – od Sandry i Kamila Górów z dziećmi, od kuzynki Stanisławy Szymańskiej, od Asi Szymańskiej z Grzegorzem i córką, od Eli i Krzysztofa Patyk z rodziną, od sąsiadów Solipiwków, od sąsiadów Bolesława i Adama Pałys, od sąsiadów Dawida i Klaudii Pałys z dziećmi, od Nastazji Myrta z rodziną, od koleżanki Kazi Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Emilii i Ryszarda Machura z rodziną, od Ewy Machura z rodziną, od Zenony Machura z rodziną

PIĄTEK – 29.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MARTY, MARII I ŁAZARZA

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Słowika z racji poświęcenia pól

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podżarza j z racji poświęcenia pól

SOBOTA – 30.07

7.00: 1) + Juliana w 11 rocz. śmierci Genowefę Nowak, Danutę Wiesława Czekaj, Czesławę Walentego Drabek, zmarłych z rodziny Nowaków, Mazurów, Drabków i Czekajów

2) + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Wandy i Mariana Majcherczyk, od Jana i Stanisławy Machura z rodziną z Zarzecza, od Marii Kostrubiec z rodziną, od Stanisławy Machura z Zagórza, od rodziny Schendzielorz, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Marzeny i Edmunda Machura, od Marianny Kocot z Brudzowic, Heleny i Lucjana Nowaków, od Elżbiety Stawickiej i Jerzego Machury, od Lucyny i Ryszarda las z rodziną, od Anny Farnickiej, od Danuty Merta i Adama Guc, od Barbary i Macieja Dusza, od Moniki i Rafała Pasierb z dziećmi, od Jana Góry z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Zdzisława Struskiego z córką, od Zofii Miłoszewskiej z rodziną, od Zdzisławy Gocyła

NIEDZIELA – 31.07 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Mariannę Józefa Blachlińskich, Lucjana Antoninę Franciszka Nowaków, Sylwestra Janinę Kazimierza Stachowieckich,

11.00: ZA PARAFIAN oraz chrzest i roczek Agaty Heleny Myrta

16.00: + Stanisławę Edwarda Kowalczyk, Stanisławę Władysława Zielińskich i zmarłych z rodziny oraz + Jacka Dyszy – od żony Agaty z córką Karoliną, syna Piotra z Nataszą, siostry Anny Dudka z synem Tomaszem

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...

od 28.11 do 04.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 28.11 17.00: + Wandę Szatan – od męża Czesława + Adama Las – od żony Zofii + Annę Grzelak – od Anny i Henryka Majewskich + Jacka Machurę – od Zbigniewa i Klaudii Wydymus z rodziną + Zofię Machura – od Marcina Krzykawskiego z rodziną WTOREK – 29.11...

od 21 do 27.11.2022

PONIEDZIAŁEK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP 17.00: + Andrzeja Machury w 9 rocz. śmierci, Władysławę Stanisława Machurów, Zofię Wiesława Machurów – od rodziny WTOREK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: + Zygmunta Gocyła (zbiorowa) – od rodziny Garczyków ze...

od 14 do 20.11.2022

PONIEDZIAŁEK – 14.11 17.00: + Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny WTOREK – 15.11 7.00: + Władysława...

od 07 do 13.11.2022

PONIEDZIAŁEK – 07.11 17.00: + Oktawalna 7 WTOREK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 ŚRODA – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od kuzynki Eweliny z mężem i dziećmi z Cynkowa + Marię Mantykiewicz – od Teresy Henryka Maj...

od 31.10 do 06.11.2022

PONIEDZIAŁEK – 31.10 17.00: + Kazimierę Sierka – od wnuka Grzegorza Sierki + Karolinę Machura – od Teresy Dworak  z rodziną z Poręby + Ewę Merta – od syna Sławomira z rodziną + Stanisława Machurę – od teściów Marii i Henryka Śliwów + Mirosława Lachór – od synowej...

od 24 do 30.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 24.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Stanisława Marię Teresę Jana Górów, Jana Władysława Władysławę Czekajów, Stanisława Sabinę Piekarczyków WTOREK – 25.10 17.00: + Antoniego Helenę Łabuś, Augustyna Dyrlaga, Ignacego Bolesława Łabuś, Rozalię Kupczak,...

od 17 do 23.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 17.10 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO 17.00: + Damiana Kwiecień – od Babci i Dziadka + Annę Grzelak – od koleżanki Haliny Matan z rodziną + Jolantę Matan – od Ani, Bartka, Gosi, Andrzeja, Karoliny i Maćka z dziećmi + Krystynę Nowak – od Marii...

od 10 do 16.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 10.10 17.00: + Jana Juszczyka (zbiorowa) – od Małgosi Maniurskiej, od Kasi i Marka Gocyłów, od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, od Ewy Machura z rodziną, od Zenony Nowak, od Agaty Kułach z rodziną, od Gertrudy Stachowieckiej z synem, od Jana i Janiny...

od 02 do 09.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 03.10 17.00: + Zofię Furtacz – od rodziny Kitalów z Potaszni, + Karolinę Machura – od koleżanek i kolegów z klasy Szkoły Podstawowej w Żelisławicach + Aleksandra Sarnika – od rodziny Zamorów i Gawrońskich z dziećmi + Ewę Merta – od córki Barbary +...