od 18 do 24.08.2022

lip 17, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 18.07

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Rolniczej, Miłej, Kwiatowej i Górnego Lasu z racji poświęcenia pól

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Przyszłości i ul. Zarzecze z racji poświęcenia pól

WTOREK – 19.07

7.00: 1)+  Marię Mantykiewicz – od Honoraty Machura

2) + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Anny Szybis z mężem i dziećmi, od Beatki Łyko z mężem i rodziną, od Krzysztofa Czapli, żoną i dziećmi, od Heni Szybis, od Ryszarda i Elżbiety Szczygieł, od kuzynki Janiny z Winowna, od Arkadiusza Świeboda z Asią i rodziną, od Sławomira i Anny Świeboda, od Anny Zych, od sąsiada Marka Góreckiego, od sąsiadki Anny Syrek z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Danusi Mazur z rodziną, od Alicji i Wacława Sułkowskich z rodziną, od Pawła i Moniki Sułkowskich z dziećmi, od Michała i Jolanty Grzanka z córkami, od Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od Marii Sakwa, od Margoty i Jana Machura z Katowic, od Elżbiety i Zygmunta Dudek z Katowic

ŚRODA – 20.07

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświęcenia pól

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Niweckiej i ul. Siewierskiej z racji poświęcenia pól

CZWARTEK – 21.07

7.00: + ks. Marka Majchrzaka – od Doroty i Dariusza Kania z Myszkowa, od Agnieszki i Artura Ożóg z córką, od Marii i Czesława Kania z rodziną, od rodziny Garczyk ze Słowika, od Elżbiety Szczepańczyk, od sąsiadów Edyty i Krzysztofa Walo z synami, od Danuty Merta i Adama Guc, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty i Wacława Krzykawskich z rodziną, od rodziny Gałązków, od Jana i Janiny Syrek, od Anny Syrek i Wiesława z dziećmi, od Henryka Grzesika z Niwecki, od Anny i Kamila Grzesik z dziećmi, od Zofii i Wiesława Gruszka z Niwecki, od rodziny Nowaków, Mazurów z Niwecki, od Wacławy Nowak, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Mirosławy i Edmunda Walo, od Kariny i Jacka Walo z córkami, od Edyty i Sławomira Czekaj z dziećmi

PIĄTEK – 22.07 – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

17.00: + Stanisławę Ostaszewską w 9 rocz. śmierci, Mariannę Alfreda Ireneusza, zmarłych dziadków oraz Ryszarda Joannę Stanisława Nowak i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 23.07 – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY

7.00: + Władysława Trzcionkę – od chrześniaka Tomasza Psonka z rodziną

+ Annę Machura – od wnuczki Ilony z rodziną

+ Jolantę Matan – od Anny i Zdzisława Panter

+ Stanisława Łabuś – od Łabusiów z Pustkowia Lgockiego

+ Stanisława Myrtę – od swatów Elżbiety i Jacka Rygioł

15.00: W intencji dziękczynnej z prośbą o zdrowie, Boże błog, i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Dominiki Nuckowskiej w 18 rocz. urodzin – od rodziców i gości

NIEDZIELA – 24.07 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, babci i rodzeństwa i jego dziadka Stanisława Las oraz + Danielę Kłósek w 2 rocz. śmierci, Stanisława Kłósek i Stanisława Bochenka

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Jana Skorka Walerię Józefa Skorek Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Wandę Gustawa Jurczyk, Zofię Eugeniusza Machurów

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...