od 14 do 20.03.2022

mar 13, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 14.03

17.00: + Annę Nowak – od chrześnicy Lidii, kuzynki Heleny Kowalczyk, Anny i Przemysława Muskalskich z dziećmi

+ Jolantę Matan – od Kariny Michała Kocot

+ Stanisławę Czekaj – od członków Stowarzyszenia Sołectwa Leśniaki

+ Teresę Góra – od sąsiadów Olgi i Stanisława Machura z rodziną

+ Jana Borówkę – od rodziny Marka Sarnika

WTOREK – 15.03

7.00: + Euzebię Czesława Nowak, Henrykę Władysława Kułach, dziadków Kułachów i Nowaków oraz zmarłych z rodziny

ŚRODA – 16.03

17.00: + Helenę Kowalczyk (zbiorowa) – od Mariusza Kubisy, od Joli i Jana Sulewskich, od Heleny Machura z rodziną, od Ilony i Mariusza Machura z rodziną, od Włodzimierza Pawłowskiego, od Marcina Machura z rodziną, od Haliny Machura z rodziną, od sąsiadów Doroty i Mariana Janasz, od sąsiadów Zofii i Wiesława Gruszki, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Marka Klozy, od Zofii i Darka Machura, od Anny Zych, od Marii i Czesława Kania z rodziną

CZWARTEK – 17.03

7.00: +  Marian Fisiór (zbiorowa) – od Danuty i Zygmunta Syrek, od Bogusława Kieras z rodziną, od Grażyny Gocyła z rodziną, od Katarzyny i Konrada Gradek, od Sylwii i Adriana Nowak z córką, od Krystyny Sierka, od Ewy Machura z rodziną, od Andrzeja i Rozalii Łabuś z rodziną, od Katarzyny i Sebastiana Wójcik z dziećmi, od rodziny Piątkowskich, od Jerzego i Marii Gocyłów, od Jolanty Paszta, od Antoniego Gajdziaka z rodziną, od Joli Dyrlaga z rodziną, od Zbyszka i Anny Fiszer, od Ryszarda Ślęzak z rodziną, od Bogumiły Sowa, od chrześnicy Bogumiły Gębica z rodziną, od Teresy Zdulskiej z rodziną

PIĄTEK – 18.03

17.00: + Augustyna Dyrlaga, Helenę Antoniego Bolesława Ignacego Łabuś, zmarłych z rodziny Dyrlaga, Bąk i Łabuś, Rozalię Kupczak

SOBOTA – 19.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

7.00: + Czesława Blachlińskiego – od Zenony Nowak

+ Annę Machura – od synowej Doroty

+ Stanisława Łabuś – od Kółka Różańcowego z Podżarza

+ Stanisława Merta – od córki Ilony

+ Karolinę Machura – od Haliny i Antoniego Gruszka

NIEDZIELA – 20.03 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok C

9.00: + Alinę w 5 rocz. śmierci Bronisława Korfel, Bogusława Tomczyk, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: 1)+ Stanisławę Juliana Machurów, siostrę Mariannę Machura, zmarłych z rodziny Machurów, Małgorzatę Papierniak i zmarłych z rodziny Papierniaków 2) + Antoniego Czapla – od Pauliny i Mateusza Kolasa z córką, od sąsiadki Krystyny z Jarkiem, od Aldony i Jacka Nowaków z córką z Poręby, od Beaty Nowak z rodziną z Niwek, od siostrzeńca Zdzisława Sroka

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...