od 07 do 13.03.2022

mar 6, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 07.03

17.00: + Wiesławę Grzesik w 27 rocz. śmierci, Władysławę Lucjana Grzesik, Helenę Eugeniusza Gruszka

WTOREK – 08.03

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, od Elżbiety i Dariusza Myrta, od Anny i Grzegorza Czekaj z córką, od Wandy i Czesława Szatan, od Justyny i Pawła Korusiewicz z córkami, od Grażyny i Stanisława Szatan, od Anety i Marcina Knopik z synami, od Katarzyny i Marka Gocyła 10.Od Małgorzaty Maniurskiej, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Danuty i Zygmunta Gocyła z Zendka, od Katarzyny i Szczepana Ziętek z synami, od Joli i Tomka Krawczyk z Madzią i Zuzią, od Stanisławy i Agnieszki Krawczyk z Będusza, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną z Leśniaków, od Anetki i Jana Sornik z dziećmi z Leśniaków, od rodziny Piechowskich, od Agnieszki i Damiana Gocyła z córką, od Grażyny Gocyła

ŚRODA – 09.03

17.00: + Jana Sornika – od Barbary Milka z rodziną, od Katarzyny Trojak z rodziną

+ Mariana Fisiór – od Urszuli Kciuk

+ Lucjana Nowaka – od córki Elżbiety z mężem

+ Karolinę Machura – od  Ireny Skórka, Tomasza Skórka z żoną i dziećmi, Anny Kossakowskiej z mężem i dziećmi z Będusza

+ Jacka Machurę – od żony Jadwigi z córką Weroniką

CZWARTEK – 10.03

7.00: +  Jana Krzykawskiego (zbiorowa) – od pracowników Biura Rachunkowego „ALMA” z Czekanki, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od rodziny Gęgniewicz i Rapczon, od koleżanki z klasy Zdzisławy Kania z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, Od Jana Dyszego, od Andrzeja Dyszego z rodziną, od Zofii Machura z Darkiem, od kolegi Wacława Sułkowskiego z żoną, od koleżanki Mieczysławy Majewskiej z mężem, od koleżanki Joli Paszta, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną

PIĄTEK – 11.03

17.00: + Lucjana Mertę, Annę Władysława Machurów, Stefanię Knafel, Remigiusza Sikorskiego, Stanisława Łukasika, Ewę Biernacką

SOBOTA – 12.03

7.00: + Stanisława Gocyłę w 3 rocz. śmierci, Danutę Edwarda Gocyła, Helenę Józefa Kowalczyk, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 13.03 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok C

9.00: + Mariana Władysławę Gocyła, Helenę Dworak, Mariana Gocyłę, Mariannę Gajek, Mirosława Migę, zmarłych z rodziny Gocyłów, Gajków i Dworaków oraz + Mariannę Józefa Małota, Józefa  Walerię Skorków, Ignacego Franciszka Małota

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Nikoli Kapkowskiej w 1 rocz. urodzin

16.00: + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami i zmarłych dziadków oraz + Marka Machurę, Helenę Jana Adama Dyrków, Krystynę Kwaśny, zmarłych z rodziny Machurów, Dyrków i zmarłych dziadków

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...