REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE '2022

kw. 2, 2022 | Aktualności

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH W NASZEJ PARAFII, KTÓRE PROWADZI O. NORBERT, FRANCISZKANIN Z PANEWNIK:

NIEDZIELA – 03.04.2022

godz. 9.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

godz. 11.00 – Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży

godz. 16.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

PONIEDZIAŁEK – 04.04.2022

Spowiedź od godz. 8.30 do 9.00 oraz od 15.30 do 16.00 i od 16.45 do 17.30

godz. 9.00 – Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych

godz. 16.00 – Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży

godz. 17.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

WTOREK – 05.04.2022

godz. 9.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

godz. 16.00 – Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży

godz. 17.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

PIELGRZYMKA: GRUZJA – ARMENIA (16-26.07.2022)

MAGICZNE MIEJSCA Z NAJSTARSZYMI W HISTORII CHRZEŚCIJAŃSTWA MONASTYRAMI W PRZEPIĘKNEJ SCENOGRAFII Z BIBLIJNĄ GÓRĄ ARARAT NA CZELE – TIBILISI – GORI – GUDAURI – GRUZIŃSKA DROGA WOJENNA - JEZIORO SEVAN - TATEV - ERYWAŃ – WARDZI - KUTAISI Wypoczynek w słynnym BATUMI -...

Ciemnica i Grób Pański 2022

Tegoroczna Ciemnica w naszej Parafii miała za zadanie pogłębić naszą refleksję nad tajemnicą ustanowienia Eucharystii i cierpieniem Pana Jezusa, jakie miało miejsce od Niedzieli Palmowej aż do skazania Go na śmierć krzyżową. W tym celu non-stop była wyświetlana...

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI WPROWADZENIA RELIKWII JP2

W sobotni poranek, 26 marca 2022 roku, przybył do naszej Parafii Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki i ofiarował nam relikwie świętego Papieża Polaka. Jest to historyczne wydarzenie dla naszej Żelisławickiej Parafii. Bo oto świadek życia św. Jana Pawła II, najbliższy...

FILM Z WPROWADZENIA RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II

Uroczystość wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II przez Abpa Mieczysława Mokrzyckiego została w całości sfilmowana. Można ją obejrzeć i ściągnąć za darmo klikając w link:...

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH ‘2022

Zapraszam Rodziny z następujących ulic i wiosek: • w poniedziałek - 3.01.2022: Rodziny z Podżarza (od Pana Marcina Machury do Pani Beaty Dyszy) • we wtorek - 4.01.2022: Rodziny z ul. Podleśnej (od Pani Górowej do ul. Słowik) • w środę - 5.01.2022: Rodziny ze Słowika •...

Zapraszamy do Galerii

W naszej Galerii można zobaczyć zdjęcia z tegorocznej "Pasterki" oraz Szopki Bożonarodzeniowej. Zapraszamy. Miłego oglądania!!!

PODZIĘKOWANIA PŁYNĄCE PROSTO Z SERCA!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Sponsorzy, Przyjaciele! Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej organizowanej w dniu 19 grudnia 2021 r. przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelisławicach na rzecz Pana Marcina Masłyki-...

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY '2021

W niedzielę 19 grudnia 2021 roku na placu kościelnym odbył się niezwykły Kiermasz Bożonarodzeniowy, który został zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelisławicach oraz STOWARZYSZENIE "WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW ŻELISŁAWIC". Kiermasz był...