od 8 do 14.11.2021

lis 7, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 08.11

17.00: + Oktawalna 8

WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura

+ Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami

+ Sławomira Bańskiego – od kolegi z pracy Mariana Gila

+ Mariana Sarnika – Anny i Andrzeja Kłósek z dziećmi

+ ks. Marka Majchrzaka – od Jana i Elżbiety Machura z rodziną

ŚRODA – 10.11 – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO

17.00: + Annę w 35 rocz. śmierci Stanisława Jana Teresę Mariana Ryszarda Nowaków, Otylię Stanisława Bijaków, Jadwigę Henryka Rak, Marka Flak, Stefanię Eugeniusza Chachulskich

CZWARTEK – 11.11 – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS

9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik

17.00: + Helenę Stanisława Syrek, zmarłych z rodziny Syrków i Myrtów, Stanisława Kieras, Mariana Balińskiego

PIĄTEK – 12.11 – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA

17.00: + Helenę Kowalczyk – od Henryki, Jana i Mirosławy Gawron z rodziną z Wojkowic Kościelnych, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Antoniego Karcz z rodziną, od koleżanki Zenony Nowak, od Zofii i Mariusza Tomczyk z rodziną

SOBOTA – 13.11 – WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA

7.00: + Jana i Teresę Góra – od bratanka Marka Piekarczyka z Niwek

+ Zygmunta Gocyła – od Damiana i Agnieszki Gocyła z córką

+ Mariana Fisióra – od Ryszarda i Janiny Gocyłów z rodziną

+ Czesława Blachlińskiego – od szwagra Jerzego z Ireną

+ ks. Marka Majchrzaka – od Iwony i Jarosława Broncel z Mikołajem, Marysią i Małgosią

NIEDZIELA – 14.1I – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Ireneusza Garczyk w 37 rocz. śmierci, Zofię Garczyk w 10 rocz. śmierci, Kazimierę Merta w 25 rocz. śmierci, Stefana Merta w 24 rocz. śmierci

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bernadetty i Grzegorza Duda w 1 rocz. ślubu

Chrzest: Mai Pauliny Machura i Piotra Tadeusza Białasz

16.00: 1) + Genowefę Jana Góreckich, Stefana Władysława Góreckich, Elżbietę Józefa Tadeusza Mieczysława Andrzeja Gocyłów, Adama Mertę, Józefa Władysławę Szczepanek 2) + Jana Sornika – od Czesławy Grabowskiej i Jana Rudy, od Teresy Zenderowskiej, od Małgorzaty i Dariusza Michalskich z dziećmi, od Kazimiery Tokarskiej i Heleny Kaszuba z mężami, od Pawła i Bogdana Tokarskich z rodzinami

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...