od 8 do 14.11.2021

lis 7, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 08.11

17.00: + Oktawalna 8

WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura

+ Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami

+ Sławomira Bańskiego – od kolegi z pracy Mariana Gila

+ Mariana Sarnika – Anny i Andrzeja Kłósek z dziećmi

+ ks. Marka Majchrzaka – od Jana i Elżbiety Machura z rodziną

ŚRODA – 10.11 – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO

17.00: + Annę w 35 rocz. śmierci Stanisława Jana Teresę Mariana Ryszarda Nowaków, Otylię Stanisława Bijaków, Jadwigę Henryka Rak, Marka Flak, Stefanię Eugeniusza Chachulskich

CZWARTEK – 11.11 – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS

9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik

17.00: + Helenę Stanisława Syrek, zmarłych z rodziny Syrków i Myrtów, Stanisława Kieras, Mariana Balińskiego

PIĄTEK – 12.11 – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA

17.00: + Helenę Kowalczyk – od Henryki, Jana i Mirosławy Gawron z rodziną z Wojkowic Kościelnych, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Antoniego Karcz z rodziną, od koleżanki Zenony Nowak, od Zofii i Mariusza Tomczyk z rodziną

SOBOTA – 13.11 – WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA

7.00: + Jana i Teresę Góra – od bratanka Marka Piekarczyka z Niwek

+ Zygmunta Gocyła – od Damiana i Agnieszki Gocyła z córką

+ Mariana Fisióra – od Ryszarda i Janiny Gocyłów z rodziną

+ Czesława Blachlińskiego – od szwagra Jerzego z Ireną

+ ks. Marka Majchrzaka – od Iwony i Jarosława Broncel z Mikołajem, Marysią i Małgosią

NIEDZIELA – 14.1I – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Ireneusza Garczyk w 37 rocz. śmierci, Zofię Garczyk w 10 rocz. śmierci, Kazimierę Merta w 25 rocz. śmierci, Stefana Merta w 24 rocz. śmierci

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bernadetty i Grzegorza Duda w 1 rocz. ślubu

Chrzest: Mai Pauliny Machura i Piotra Tadeusza Białasz

16.00: 1) + Genowefę Jana Góreckich, Stefana Władysława Góreckich, Elżbietę Józefa Tadeusza Mieczysława Andrzeja Gocyłów, Adama Mertę, Józefa Władysławę Szczepanek 2) + Jana Sornika – od Czesławy Grabowskiej i Jana Rudy, od Teresy Zenderowskiej, od Małgorzaty i Dariusza Michalskich z dziećmi, od Kazimiery Tokarskiej i Heleny Kaszuba z mężami, od Pawła i Bogdana Tokarskich z rodzinami

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...

od 11 do 17.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 11.10 17.00: + Genowefę Jana Machurów, Jadwigę Struską, Aleksandra Gocyłę, Grzegorza Górę, Romana Miłoszewskiego, Teresę Góra WTOREK – 12.10 17.00: + Grzegorza Górę, rodziców Górów i rodziców Machurów, Teresę Góra ŚRODA – 13.10 – WSPOMNIENIE BŁ....

od 04 do 10.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 04.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU 17.00: + Eugeniusz Klama – od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy + Annę Nowak – od Jerzego Karcz z żoną + Antoniego Czapla – od szwagra Mariana z żoną + Jana Krzykawskiego – od Danuty i Henryka Nowak z rodziną + Ks....