od 4 do 10.07.2022

lip 3, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.07

17.00: 1) + Wiesława Merta w 2 rocz. śmierci – od żony z dziećmi

2) + Helenę Kowalczyk (zbiorowa) – od Adeli Dworak, od Mieczysławy Krzykawskiej z rodziną, od rodziny Myrtów i Wojdałów, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Ariela Raszewskiego z rodziną, od Stanisławy Szymańskiej z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Bożeny Matan z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Stanisławy Borówka z rodziną, od Teresy Nowak z rodziną, od Loli Wcisło z rodziną, od Urszuli Antoniego Grabińskich z rodziną, od Stanisławy i Lucjana Machura, od Stanisławy i Jana Machura z Zarzecza, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną

WTOREK – 05.07

7.00: 1)+  Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Mariana Władysławę Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

2) + Marię Mantykiewicz – od Jerzego i Jolanty Mantykiewicz

ŚRODA – 06.07 – WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

17.00: + Zofię Furtacz – od zięcia Leszka Kobyłeckiego

+ Annę Grzelak – od Małgorzaty Miłoch z rodziną

+ Marcina Masłykę – od teściów z gór

+ Annę Nowak – od Urszuli i Roberta Graczykowskich

+ Jacka Machurę – od chrześnicy Żanety z rodziną i Moniki Wawrzyńczak z rodziną

CZWARTEK – 07.07

7.00: + Władysławę Sarnik (zbiorowa) – od swatowej Wandy Merta, od Klaudii i Damiana Gubała z dziećmi, od Barbary i Mariana Merta, od Urszuli i Kamila Merta z córką, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Danuty Merta

PIĄTEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI

17.00: + Stanisława Łabuś – od siostry Zofii

+ Stanisława Myrtę – od swatowej Marii Machura

+ Jolantę Matan – od Wiesława i Wiesławy Szczypów

+ Annę Machura – od wnuczki Anetki z rodziną

+ Krystynę Nowak – od brata Andrzeja Będkowskiego

SOBOTA – 09.07

7.00: + Krzysztofa Kłóska w 4 rocz. śmierci, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka, zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 10.07 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Stefana Franciszka Władysławę Mertów, Genowefę Władysława Rutków, Józefa Aleksandra Tworków

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 06 do 12.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW. 8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin 17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW. 9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od...

od 27.02 do 05.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.02 17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek + Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek + Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem + Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną + Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik WTOREK...

od 20 do 26.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.02 17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną + Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami + Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną + Damiana Kwiecień – od sąsiadów + brata Tymona – od rodziny WTOREK – 21.02...

od 13 do 19.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.02 17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza...

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...