od 31.01 do 06.02.2022

sty 30, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 31.01 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO

17.00: + Jana w 1 rocz. śmierci i Teresę Góra

WTOREK – 01.02

7.00: + Eugeniusza Klama (zbiorowa) – od Piotra i Agaty Klama, od Ireny i Jana Bijaków, od Anny Farnickiej, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Teresy Góra, od Teresy Kwoka z synem Ireneuszem, od Joanny Serwy z dziećmi, od Stolarskich z rodziną, od Antoniego Frączek z rodziną, od rodziny Płomińskich z Janowa, od Renaty Machura, od Mirosławy i Henryka Brzozowskich, od Danuty i Andrzeja Klama z Siewierza, od Marianny Czoik z rodziną, od Zofii Furtacz z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Grażyny i Leszka Nowak z synem

ŚRODA – 02.02 – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

9.00 + Otolię w 22 rocz. śmierci Stanisława Bijak, Jadwigę Henryka Rak, Joannę Stanisława Jana Teresę Mariana Ryszarda Nowaków, Marka Flak

17.00: + Annę Bonifacego Sierków, Bronisława Jana Machurów, zmarłych z rodziny Machurów, Sierków i Łaszczyców

CZWARTEK – 03.02

7.00: + Janinę Myrta – od Henryki i Bronisława Czekaj, od Edyty i Sławomira Czekaj z synami, od Jolanty i Zbigniewa Tomsiów, od Wandy i Eugeniusza Stasikowskich, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od sąsiadów Wiesławy i Antoniego Merta, od Wiesławy i Mariana Solipiwków, od Jolanty Pawełczyk, od Krystyny Fornalczyk, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich, od Stanisławy Błach, od Bożeny Małota z synem, od Wiesławy Będkowskiej z Myszkowa

PIĄTEK – 04.02

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Stanisława w 6 rocz. śmierci Danielę Kłósek, Tadeusza Bochenka

SOBOTA – 05.02,2022 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY

7.00: + Jana Krzykawskiego – od Agnieszki Krzysztofa Dyszy z dziećmi z Siewierza, od Krysi Świeboda, od Henryki i Jana Krzykawskich, od Ilony i Grzegorza Przybyłów, od Moniki i Piotra Krzykawskich, od Moniki Sławomira Strzeleckich z dziećmi, od Marii Strzeleckiej, od Bogumiły i Stanisława Salomon z rodziną, od Jerzego i Marii Gocyła z rodziną, od Adama Walo z rodziną z Pińczyc, od Janka Walo z rodzina z Pińczyc, od Wyszyńskiego z Gołuchowic, od Teresy i Mariana Czapli, od kolegi Waldemara i Lucyny Baran z Leśniaków, od Danuty Skorek, od Zdzisława Gocyła, od Grzegorza i Jacka Gocyła z rodzinami, od Stanisławy Błach z córką

NIEDZIELA – 06.02 – V NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów  

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: 1)+ Franciszka w 20 rocz. śmierci Kazimierę Nowaków, Wiktora Annę Helenę Będkowskich oraz o zdrowie i Boże błog. dla Krystyny i Krzysztofa Nowaków 2) + Eugeniusza Machurę, Marianne Antoniego Jana Machurów, Władysławę Jana Ptaś, Jolantę Machura

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...