od 30.08 do 05.09.2021

sie 29, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK –30.08

17.00: 1) + Włodzimierza Rok (zbiorowa) – od Krzysztofa i Katarzyny Rok z dziećmi, od Anetki Bogusławskiej z mężem i synem, od Olgi Chusteckiej z dziećmi, od kuzynki Wiesławy Machura z synem Dariuszem, od kuzynki Wacławy Nowak, od kuzynki Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od kuzynki Anny i Leopolda Maciążek, od kuzynki Jadzi Gorczyca z mężem, od kuzyna Zenona Machura z żoną, od kuzyna Bronisława i Haliny Machura z rodziną, od kuzynki Reginy i Pawła Machura z rodziną Pińczyc, od kuzynki Eli i Janusza Mazurkiewicz z dziećmi, od kuzyna Mariana i Małgorzaty Rok, od kuzynki Doroty i Leszka Kalarus, od Jadwigi Machura z rodziną

2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Małgorzaty i Pawła Latos z córką Natalią oraz Jadwigi i Czesława Madej

WTOREK – 31.08

7.00: 1) + Teresę Góra (zbiorowa) – od Zdzisławy Gocyła, od Jacka i Anny Gocyła z rodziną, od Grzegorza i Justyny Gocyła z córkami, od kuzynki Mieczysławy i Aleksandra Majewskich z rodzina, od kuzynki Marii Sakwa z rodziną, od kuzynki Alicji i Wacława Sułkowskich, od Joli i Michała Grzanka z córkami, od Moniki i Pawła Sułkowskich z dziećmi, od siostrzenicy Anety Sendela z rodziną, od siostrzenicy Uli Widawskiej z synami, od siostrzenicy Ani Krempeć, od Magdy Krempeć z Marcinem, od siostrzenicy Gosi Struskiej, od Danuty i Eugeniusza Gawon z rodziną, od Doroty i Leszka Kalarus z rodziną

2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Grzegorza i Moniki Nowak z dziećmi z Leśniaków

ŚRODA – 01.09

17.00: + Jakuba Madej – od koleżanki Justyny Wyszyńskiej z rodziną i Urszuli Mazur z rodziną oraz za jego dziadka Stanisława Las

+ Eugeniusza Klama – od wnuczki Katarzyny z dziećmi

+ Karolinę Machura – od Adama i Jagody Kaptacz z dziećmi

+ Stanisławę Dyszy – od brata Jana z rodziną

+ Jana Borówkę – od wnuczka Marcina z żoną i córką

CZWARTEK – 02.09

7.00: + Andrzeja Matana – od Czesławy i Zdzisława Płaczkowskich

+ Czesława Blachlińskiego – od siostry Małgosi Maniurskej

+ Jana Górę – od siostry Honoraty Czekaj

+ Jana Krzykawskiego – od Mirosławy i Edmunda Walo

+ Sławomira Bańskiego – od Magdy i Marcina Bajan z córką

PIĄTEK – 03.09 – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Jolantę Matan – od Jadwigi Bostońskiej z rodziną

+ Stanisławę Czekaj – od siostrzenicy Doroty i Marka Borówka z synem Mateuszem

+ Annę Nowak – od Karola i Aldony Machura z synem

+ Antoniego Czapla – od brata Edwarda z żoną i dziećmi

+ Jana Sornika – od córki Agaty Sławek z mężem i dziećmi

SOBOTA – 04.09

7.00: + Sabinę w 2 rocz. śmierci Mieczysława Kułach

NIEDZIELA – 05.09 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Jana Myrtę w 6 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny – od żony z rodziną

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary Agnieszki Pilarskiej w 1 rocz. urodzin

Chrzty: Maria Lis, Laura Kocot, Jan Leon Wrześniak16.00: + Bronisława Machurę, zmarłych jego rodziców, Mieczysława Machurę, Teresę Jana Bula, Helenę Eugeniusza Czesława Białych i zmarłych dziadków

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...