od 27.03 do 02.04.2023

mar 25, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.03

18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem

+ Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi

+ Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz

+ Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka

+ Kazimierza Myrta – od dzieci

WTOREK – 28.03

7.00: + Stefana Kłósek (zbiorowa) – od sąsiadów Machurów i Rajczyków, od Grażyny Machura z córką, od Janiny i Macieja Dudów, od Janiny i Jana Syrków z Rodziną, od Stanisławy Błach z Rodziną, od Danuty Nowak z Rodziną, od Barbary i Antoniego Bochenek z Brudzowic, od Wiesławy i Czesława Machurów z Niwek, od Sąsiadów Mazurkiewiczów, od Alfreda i Wandy Karcz z Leśniaków, od Beaty i Jacka Syrek z Rodziną, od Henryka i Tomasza Nowak z Rodzinami, od Jana i Małgorzaty Syrków z Rodziną, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z Rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Kuzynki Jadwigi Machura z Rodziną, od Kuzyna Janka i Eugenii Machura z Siewierza, od Doroty Machura z Rodziną z Podlesia, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Jolanty Pełka z córką, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyków z dziećmi

ŚRODA – 29.03.

17.00: + Annę Nowak – od syna Gabriela z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Włodzimierza Kowalczyk z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Marii i Adama Kocot z Brudzowic

+ Zofię Furtacz – od sąsiadów Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną

+ Jacka Machurę – od Haliny i Włodzimierza Baranów z rodziną

CZWARTEK – 30.03

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Mariusza i Aldony Kawka z rodziną, od Dariusza i Renaty Kawka z rodziną, od Jolanty i Jerzego Jeziorskich, od Tomasza Klama z rodziną 5 Od Rafała Klama z rodziną, od Marioli i Adama Grabowskich z rodziną, od Grzegorza i Marty Rok z rodziną, od Doroty i Marak Borówki, od Agnieszki i Artura Ożóg, od Katarzyny i Szczepana Ziętek, od sąsiadki Elżbiety Szczepańczyk, od Katarzyny Kapral z rodziną, od Dariusza Myrty z Poręby, od Barbary i Wiesława Pogoda, od Haliny Pogoda i Zofii Widurskiej z rodziną, od Grażyny Nowak z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną, od Ireny Bijak z mężem z Żelisławic, od Emila Żurek z rodziną, od Czesława Machury z rodziną, od Ewy i Krzysztofa Madej z Żelisławic, od Mariana i Małgorzaty Nowak z Żelisławic

PIĄTEK – 31.03

17.00: + Jana Genowefę Machurów, Teresę Góra, Jadwigę Struską i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 01.04 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Stanisława Myrtę – od Aliny Kurzak i Beaty Grabowskiej

+ Stanisława Łabuś – od Doroty i Dariusz Pilis z rodziną

+ Zofię Machura – od Mirosławy Minge

+ Henryka Gnacika – od Haliny i Antoniego Gruszka

+ Krystynę Nowak – od koleżanek i kolegów z Górniczych Zakładów Dolomitowych

NIEDZIELA – 02.04 – NIEDZIELA PALMOWA, rok A

9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małotów, Mariannę Stanisława Las, swatów Madejów i Gilów, Jana Farnickiego, Mateusza Remigiusza Nowak oraz + Broni-sława Machurę, Ludwika Stanisławę Mieczysława Machura, Teresę Jana Bula, zmarłych z rodziny Białych, Machurów i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Mariannę Franciszka Leszka Matan, Mariannę Antoniego Madej, zmarłych z rodziny Madejów i Matanów

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...