od 25 do 31.10.2021

paź 24, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.10

17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich

WTOREK – 26.10

17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk, Władysławę Władysława Czekajów

ŚRODA – 27.10

17.00: + Jana Farnickiego w 26 rocz. śmierci, Władysławę Władysława Farnickich, Mariannę Stanisława Las, Mateusza Remigiusza Nowak, Stanisława Las, Jakuba Madej, Stanisławę Jana Pałys, Idkę Pałys

CZWARTEK – 28.10 – ŚWIĘTO ŚW.  APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

17.00: + Kamila Proskornickiego, Halinę Witolda Proskornickich, Aleksandra Gocyłę, Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów

PIĄTEK – 29.10

17.00: + Jana Sornika – od swatów Stanisławy i Tadeusza Myrta, od sąsiadów Aleksandra Sarnika z rodziną, od Doroty i Andrzeja Gocyłów

+ Edwarda Tokarskiego – od mamy i siostry Joli

+  Teresę Góra – od kuzynki Bogusi Czapla z rodziną

+ Stanisławę Dyszy – od Małgorzaty i Stanisława Machura z rodziną, od Koła Różańcowego

+ ks. Marka Majchrzaka – od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną

SOBOTA – 30.10

17.00: + Henryka Kostrubiec, Julię Machura, Grażynę Zbigniewa Huma, Ewę Jana Kostrubiec, Genowefę Adama Kostrubiec

NIEDZIELA – 31.10 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Teresę Machura w 2 rocz. śmierci – od synów Zbigniewa i Jacka z rodzinami

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu dla Julii Machura w 18 rocz. urodzin – od rodziców, brata i babci

16.00: 1) + Eugeniusza Dariusza Merta, Franciszka Władysławę Merta, Annę Edmunda Jana Tadeusza Machura, Jana Mariannę Guc i zmarłych dziadków 2) + Kazimierę w 7 rocz. śmierci, Zygmunta Gibałka, Józefa Stefanię Gibałka, Bogdana Myrtę

od 26.10 do 02.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 26.09 7.00: + Wiesławę Ptaś (zbiorowa) – od Marty i Łukasza Gocyła z synem, od Sandry i Armanda Majcherczyk, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Anny Las, od Bożeny Machura, od Heleny Machura, od Haliny Machura z...

od 19 do 25.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.09 17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY 7.00: + Ks. Marka Majchrzaka...

od 12 do 18.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.09 17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców + Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa + Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną + Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta + Jolantę Matan – od Radnych...

od 05 do 11.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.09 17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny WTOREK – 06.09 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda...

od 29.08 do 04.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz + Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak + Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem + Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i...

od 22 do 28.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 22.08 – WSPOMNIENIE NMP, KRÓLOWEJ 17.00: + rodziców Marię i Maksymiliana Merta, Marię Wacława Kosowskich, dziadków, Mertów, Kosowskich i Baran oraz Filomenę i Alfreda Danielewicz WTOREK – 23.08 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od sąsiada...

od 15 do 21.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny 11.00: + Marię...

od 08 do 14.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 08.08 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SOSNOWCU 17.00: + Jana Będkowskiego w 2 rocz. śmierci, Lucynę i Jana Będkowskich, Romana Małotę, zmarłych dziadków Małotów i Nowaków WTOREK – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA 7.00:...

od 01 do 07.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 01.08 – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO 17.00: + Stanisława Machurę – od żony Oli WTOREK – 02.08 7.00: + Stanisławę Czekaj (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machurów z Niwek, od Edyty i Karola Majewskich z Niwek, od Beaty i Ireneusza...

od 25 do 31.07.2022

PONIEDZIAŁEK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Goplana z racji poświęcenia pól 2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól WTOREK – 26.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY...