od 25 do 31.10.2021

paź 24, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.10

17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich

WTOREK – 26.10

17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk, Władysławę Władysława Czekajów

ŚRODA – 27.10

17.00: + Jana Farnickiego w 26 rocz. śmierci, Władysławę Władysława Farnickich, Mariannę Stanisława Las, Mateusza Remigiusza Nowak, Stanisława Las, Jakuba Madej, Stanisławę Jana Pałys, Idkę Pałys

CZWARTEK – 28.10 – ŚWIĘTO ŚW.  APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

17.00: + Kamila Proskornickiego, Halinę Witolda Proskornickich, Aleksandra Gocyłę, Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów

PIĄTEK – 29.10

17.00: + Jana Sornika – od swatów Stanisławy i Tadeusza Myrta, od sąsiadów Aleksandra Sarnika z rodziną, od Doroty i Andrzeja Gocyłów

+ Edwarda Tokarskiego – od mamy i siostry Joli

+  Teresę Góra – od kuzynki Bogusi Czapla z rodziną

+ Stanisławę Dyszy – od Małgorzaty i Stanisława Machura z rodziną, od Koła Różańcowego

+ ks. Marka Majchrzaka – od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną

SOBOTA – 30.10

17.00: + Henryka Kostrubiec, Julię Machura, Grażynę Zbigniewa Huma, Ewę Jana Kostrubiec, Genowefę Adama Kostrubiec

NIEDZIELA – 31.10 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Teresę Machura w 2 rocz. śmierci – od synów Zbigniewa i Jacka z rodzinami

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu dla Julii Machura w 18 rocz. urodzin – od rodziców, brata i babci

16.00: 1) + Eugeniusza Dariusza Merta, Franciszka Władysławę Merta, Annę Edmunda Jana Tadeusza Machura, Jana Mariannę Guc i zmarłych dziadków 2) + Kazimierę w 7 rocz. śmierci, Zygmunta Gibałka, Józefa Stefanię Gibałka, Bogdana Myrtę

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...

od 11 do 17.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 11.10 17.00: + Genowefę Jana Machurów, Jadwigę Struską, Aleksandra Gocyłę, Grzegorza Górę, Romana Miłoszewskiego, Teresę Góra WTOREK – 12.10 17.00: + Grzegorza Górę, rodziców Górów i rodziców Machurów, Teresę Góra ŚRODA – 13.10 – WSPOMNIENIE BŁ....