od 22 do 28.10.2021

lis 21, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII

7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy

17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci

WTOREK – 23.11

7.00: + Edwarda Tokarskiego – od chrześniaka Marcina z rodziną

+ Jana Krzykawskiego – od Przemysława i Angeliny Machura z synem

+ Jana i Teresę Góra – od Mateusza Piekarczyka z Niwek

+ Mariana Fisióra  – od koleżanek i kolegów córki Bogusi z Electroluxu

+ ks. Marka Majchrzaka – od Urszuli i Jerzego Radziwołków, od rodziny Dubielów, od rodziny Kijonków i Heleny Merta

ŚRODA – 24.11 – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY

17.00: + Helenę Kowalczyk – od Grażynki Gocyła, Damiana i Agnieszki Gocyła z córką, od Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, od Artura Kowalczyk z rodziną, od Doroty i Włodzimierza Kowalczyk z rodziną, od Henryka Kowalczyk z rodziną

CZWARTEK – 25.11

7.00: + Mariannę Lebiocką – od siostry Stanisławy z rodziną

+ Zofię Machura – od swatowej Zenony Machura

+ Jana Borówkę – od Teresy Sroka z rodziną Boguchwałowic

+ Teresę Góra – od bratowej Hani Krzemyk z mężem

+ Sławomira Bańskiego – od Andrzeja i Rozalii Łabuś z rodziną

PIĄTEK – 26.11

17.00:  + Włodzimierza Rok – od cioci Heleny i wujka Stanisława Machura

+ Stanisławę Czekaj  – od Wiesławy i Wiesława Szczypów i Krystyny Łaszczyca

+ Jolantę Matan – od kuzynek Eli Michalik i Beaty Jędruszek z dziećmi

+ Stanisławę Dyszy – od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak, od Marii Jurczyk z rodziną

+ Zygmunta Gocyła – od szwagierki Grażyny Gocyła

SOBOTA – 27.11

17.00: + Jana Sornika – od Wioli i Leszka Lis z rodziną, od Wandy Karcz z rodziną, od koleżanek i kolegów córki Marzeny z firmy Rosa

+ Karolinę Machura – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Czesława Blachlińskiego – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Annę Nowak – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Antoniego Czapla – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

NIEDZIELA – 28.11 – I NIEDZIELA ADWENTU

9.00: + Karolinę Styś, Helenę Jana Sierka, Antoninę Daniela Będkowskich, Danielę Jerzego Pucek, Alfreda Parli, Stanisława Eugeniusza Sierka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA ZMARŁYCH PARAFIAN, a szczególnie za zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od listopada 2020 do listopada 2021 roku

16.00: 1)+ Renatę Kaleta – Gabryś, Mieczysława Kaletę, zmarłych z rodziny Machurów i Kaletów

2) + Juliannę w 40 rocz. śmierci Władysława Grefkowicz, Stefanię Stefana Borowskich

od 26.10 do 02.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 26.09 7.00: + Wiesławę Ptaś (zbiorowa) – od Marty i Łukasza Gocyła z synem, od Sandry i Armanda Majcherczyk, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Anny Las, od Bożeny Machura, od Heleny Machura, od Haliny Machura z...

od 19 do 25.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.09 17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY 7.00: + Ks. Marka Majchrzaka...

od 12 do 18.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.09 17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców + Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa + Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną + Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta + Jolantę Matan – od Radnych...

od 05 do 11.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.09 17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny WTOREK – 06.09 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda...

od 29.08 do 04.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz + Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak + Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem + Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i...

od 22 do 28.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 22.08 – WSPOMNIENIE NMP, KRÓLOWEJ 17.00: + rodziców Marię i Maksymiliana Merta, Marię Wacława Kosowskich, dziadków, Mertów, Kosowskich i Baran oraz Filomenę i Alfreda Danielewicz WTOREK – 23.08 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od sąsiada...

od 15 do 21.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny 11.00: + Marię...

od 08 do 14.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 08.08 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SOSNOWCU 17.00: + Jana Będkowskiego w 2 rocz. śmierci, Lucynę i Jana Będkowskich, Romana Małotę, zmarłych dziadków Małotów i Nowaków WTOREK – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA 7.00:...

od 01 do 07.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 01.08 – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO 17.00: + Stanisława Machurę – od żony Oli WTOREK – 02.08 7.00: + Stanisławę Czekaj (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machurów z Niwek, od Edyty i Karola Majewskich z Niwek, od Beaty i Ireneusza...

od 25 do 31.07.2022

PONIEDZIAŁEK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Goplana z racji poświęcenia pól 2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól WTOREK – 26.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY...