od 22 do 28.10.2021

lis 21, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII

7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy

17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci

WTOREK – 23.11

7.00: + Edwarda Tokarskiego – od chrześniaka Marcina z rodziną

+ Jana Krzykawskiego – od Przemysława i Angeliny Machura z synem

+ Jana i Teresę Góra – od Mateusza Piekarczyka z Niwek

+ Mariana Fisióra  – od koleżanek i kolegów córki Bogusi z Electroluxu

+ ks. Marka Majchrzaka – od Urszuli i Jerzego Radziwołków, od rodziny Dubielów, od rodziny Kijonków i Heleny Merta

ŚRODA – 24.11 – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY

17.00: + Helenę Kowalczyk – od Grażynki Gocyła, Damiana i Agnieszki Gocyła z córką, od Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, od Artura Kowalczyk z rodziną, od Doroty i Włodzimierza Kowalczyk z rodziną, od Henryka Kowalczyk z rodziną

CZWARTEK – 25.11

7.00: + Mariannę Lebiocką – od siostry Stanisławy z rodziną

+ Zofię Machura – od swatowej Zenony Machura

+ Jana Borówkę – od Teresy Sroka z rodziną Boguchwałowic

+ Teresę Góra – od bratowej Hani Krzemyk z mężem

+ Sławomira Bańskiego – od Andrzeja i Rozalii Łabuś z rodziną

PIĄTEK – 26.11

17.00:  + Włodzimierza Rok – od cioci Heleny i wujka Stanisława Machura

+ Stanisławę Czekaj  – od Wiesławy i Wiesława Szczypów i Krystyny Łaszczyca

+ Jolantę Matan – od kuzynek Eli Michalik i Beaty Jędruszek z dziećmi

+ Stanisławę Dyszy – od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak, od Marii Jurczyk z rodziną

+ Zygmunta Gocyła – od szwagierki Grażyny Gocyła

SOBOTA – 27.11

17.00: + Jana Sornika – od Wioli i Leszka Lis z rodziną, od Wandy Karcz z rodziną, od koleżanek i kolegów córki Marzeny z firmy Rosa

+ Karolinę Machura – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Czesława Blachlińskiego – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Annę Nowak – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

+ Antoniego Czapla – od Gertrudy Stachowieckiej z synem

NIEDZIELA – 28.11 – I NIEDZIELA ADWENTU

9.00: + Karolinę Styś, Helenę Jana Sierka, Antoninę Daniela Będkowskich, Danielę Jerzego Pucek, Alfreda Parli, Stanisława Eugeniusza Sierka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA ZMARŁYCH PARAFIAN, a szczególnie za zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od listopada 2020 do listopada 2021 roku

16.00: 1)+ Renatę Kaleta – Gabryś, Mieczysława Kaletę, zmarłych z rodziny Machurów i Kaletów

2) + Juliannę w 40 rocz. śmierci Władysława Grefkowicz, Stefanię Stefana Borowskich

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...

od 11 do 17.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 11.10 17.00: + Genowefę Jana Machurów, Jadwigę Struską, Aleksandra Gocyłę, Grzegorza Górę, Romana Miłoszewskiego, Teresę Góra WTOREK – 12.10 17.00: + Grzegorza Górę, rodziców Górów i rodziców Machurów, Teresę Góra ŚRODA – 13.10 – WSPOMNIENIE BŁ....

od 04 do 10.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 04.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU 17.00: + Eugeniusz Klama – od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy + Annę Nowak – od Jerzego Karcz z żoną + Antoniego Czapla – od szwagra Mariana z żoną + Jana Krzykawskiego – od Danuty i Henryka Nowak z rodziną + Ks....