od 21 do 27.11.2022

lis 19, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP

17.00: + Andrzeja Machury w 9 rocz. śmierci, Władysławę Stanisława Machurów, Zofię Wiesława Machurów – od rodziny

WTOREK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII

7.00: + Zygmunta Gocyła (zbiorowa) – od rodziny Garczyków ze Słowika, od Renaty i Grzegorza Mertów, od Justyny Hunt z synem, od Anety i Krystiana Roch z rodziną, od kuzynki Anny Machury z Podlesia, od Mirosława Lebiockiego z rodziną, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Łukasza Machury z córkami, od Barbary i Jarosława Wyląg z synem, od Bożeny Machura, od Izy i Artura Kowalczyk z córkami, od Krystyny i Stanisława Jaworskich, od Wioli i Jacka Machura z dziećmi, od Sabiny Juszczyk, od Marka Bogusławskiego, od Sylwii Bogusławskiej, od Adriana Bogusławskiego z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowaka ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi ze Słowika

ŚRODA – 23.11

17.00: + Janinę Myrta w 2 rocz. śmierci, Zygmunta Franciszkę Stanisława Myrtów, Elżbietę Wiktora Syrek, zmarłych z rodziny Myrtów, Syrków i Machurów

CZWARTEK – 24.11 – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY

7.00: + Wiesławę Ptaś (zbiorowa) – od Roksany i Mariusza Rogackich z dziećmi, od Martyny i Krzysztofa Neims z dziećmi, od Renaty i Grzegorza Merta z rodziną, od rodziny Konieczniak, z Czekanki, od Włodzimierza Matan z rodziną, od Haliny Matan, od Jana i Reginy Kłósek z rodziną, od Wiesławy Bochenek z rodziną, od Marii i Jacka Śliwa, od Krystyny Łaszczyca, od Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną, od Andrzeja i Zofii Machura z Leśniaków, od koleżanki Heleny Kaszuby z mężem z Zawiercia, od Grażyny Sus z rodziną, od Elżbiety Szczepańczyk i Katarzyny Kapral z rodziną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Lucjana Trybka z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Czesława i Marii Kania z synem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Marii Gocyła z ul. Piastów, od Danuty Merty z ul. Przyszłości

PIĄTEK – 25.11

18.00: + Włodzimierza Mazur w 2 rocz. śmierci – od żony Danusi z synami i z rodzinami

SOBOTA – 26.11

7.00: + Bożenę Małota i zmarłych z rodziny Błachów i Kłósków – od mamy Stanisławy Błach i syna Ryszarda Małoty z żoną

NIEDZIELA – 27.11 – I NIEDZIELA ADWENTU, rok A

9.00: + Lucjana Nowaka, Mariannę Józefa Blachlińskich, Antoninę Franciszka Nowaków, Sylwestra Janinę Kazimierza Stachowieckich

11.00: + W intencji zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności od listopada 2021 do listopada 2022

16.00: + Stanisława Gocyłę, Izabelę Mariana Skwarko, Michała Skwarko i zmarłych z rodziny Gocyła i  Skwarko

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...