od 17 do 23.10.2022

paź 15, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 17.10 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

17.00: + Damiana Kwiecień – od Babci i Dziadka

+ Annę Grzelak – od koleżanki Haliny Matan z rodziną

+ Jolantę Matan – od Ani, Bartka, Gosi, Andrzeja, Karoliny i Maćka z dziećmi

+ Krystynę Nowak – od Marii Gocyła

+ Zofię Machura – of sąsiadów Karczów

WTOREK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

17.00: + Margotę Machura (zbiorowa, pogrzeb w Katowicach) – od Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od Marii Sakwa z rodziną, od Alicji i Wacława Sułkowskich, od Bożeny i Mariana Świebodów, od Wacławy Nowak z rodziną, od Jana Góry z rodziną, od Zdzisława Struskiego z córką, od Zdzisławy Gocyła z rodziną, od Jacka Gocyły z rodziną, od Bogusławy Czapla z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Elżbiety Proskornickiej z synem, od Moniki i Łukasza Gocyłów, od Zofii Miłoszewskiej z rodziną

ŚRODA – 19.10 – PEREGRYNACJA KRZYŻA PAPIESKIEGO – 1 dzień

17.00: + Mirosława Lachór – od córki Ilony z Andrzejem, wnukiem Emilem i wnuczką Patrycją z narzeczonym

+ Marcina Masłykę – od Alicji Frey z Niemiec

+ Annę Nowak – od rodziny Gnacików

+ Jacka Machura – od Andrzeja i Jolanty Machura z rodziną

+ Stanisława Myrtę – od kuzynki Kazimiery Kowalczyk, Grażyny i Wiesława Mikołajczyk

20.00: + Ks. Marka Majchrzaka w 2 rocz. śmierci

CZWARTEK – 20.10 – PEREGRYNACJA KRZYŻA PAPIESKIEGO – 2 dzień

9.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, dziadków Roków i Machurów

PIĄTEK – 21.10

17.00: + Eugeniusza Dariusza Merta, Władysławę Franciszka Merta, Annę Edmunda Jana Tadeusza Machura, Mariannę Jana Guc, zmarłych dziadków

SOBOTA – 22.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II

13.00: Ślub Pauliny Sułkowskiej i Bartosza Zimny

17.00: + Stanisława Łabuś – od chrześnicy Iwony, rodziny Gawęda i Cholewka

+ Wiesławę Ptaś – od Pracowników Zakładu Rzeźniczo-Wędliniarskiego Bara Jacek z Mierzęcic

+ Przemysława Konieczniak – od rodziny Marszałek

+ Lucjana Nowaka – od Mieczysławy Krzykawskiej i Marcina Krzykawskiego z rodziną

+ Henryka Gnacika – od szwagierki Zofii Machura z synem Dariuszem

NIEDZIELA – 23.10 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Mariana Annę Andrzeja Fisiórów, Bogumiłę Wacława Gajdziak, Władysława Władysławę Lucjana Łabuś, Zbigniewa Kciuk, Urszulę Kruk, Marię Jana Śmierciak

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Mariannę Stefana Alfreda Zdzisława Henrykę Chrapków, Stanisława Karola Dariusza Katarzynę Franciszka Górów, zmarłych z rodziny Olszewskich, ks. Marka Majchrzaka

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...