od 16 do 22.08.2021

sie 15, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.08

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców Leśniaków i ul. Siewierskiej z racji poświęcenia pól

2) + Włodzimierza Mazur (zbiorowa) – od Antoniego i Haliny Gruszka, od OSP Piwoń, od rodziny Balińskich, od Zbigniew Majcherczyka z rodziną, od Heleny Hąc, od sąsiadów Kurasiów z dziećmi, od Marianny i Edwarda Tylkowskich z Myszkowa, od Elżbiety i Wacława Świeboda z rodziną, od kolegi Gabriela Szopińskiego, od Soni i Michała Uchnast

WTOREK – 17.08 – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA

7.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców ul. Niweckiej z racji poświęcenia pól

2) + Janinę Myrta (zbiorowa) – od sąsiadów Małgorzaty i Zygmunta Gocyłów, od sąsiadów Ilony i Sławomira Gocyłów z córką, od Marioli i Pawła Czarneckich z dziećmi ze Słowika, od Grażyny Gocyła z rodziną, od Marii i Wacława Dyszych z rodziną, od Janiny i Stanisława Fornalczyk z rodziną, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap z rodziną, od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Stanisławy Szymańskiej, od Marka Bogusławskiego z rodziną, od Sylwii Bogusławskiej, od Adriana Bogusławskiego z rodziną, od kuzynki Jadwigi Machura z rodzina, od kuzynki Zofii Lebieckiej z rodziną

ŚRODA – 18.08

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców Słowika z racji poświęcenia pól

2) + Zygmunta Gocyłę (zbiorowa) – od kolegi Jana surmy, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Katarzyny i Adama Pędziwiatr z synem, od Aleksandry i Marcina Gawron z córką, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Urszuli i Jacka Białych z rodziną, od Janiny i Stanisława Fornalczyk z rodziną, od Krystyny Fornalczyk, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich, od Teresy Gocyła, od Małgorzaty i Gabriela Gocyła z dziećmi, od Grażyny i Stanisława Sikora

CZWARTEK – 19.08

7.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól

2) + Andrzeja Matana (zbiorowa) – od Zenony Nowak z rodziną, od Andrzeja Gocyły z rodziną, od Antoniego Gocyły z rodziną, od sąsiadów Białomyzy, od sąsiadki Krystyny Rał, od sąsiadów Furtaczów, od Stanisławy i Jana Machury z rodziną, od Bożeny Chachulskiej z rodziną z Pińczyc, od Ryszarda Gocyła z rodziną, od Antoniego Gocyła z rodziną, od Witolda Gocyła z rodziną, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary Leśniczek, od Danuty Myrta, od Jadwigi Leszczyńskiej z rodziną

PIĄTEK – 20.08 – WSPOMNIENIE ŚW. BERNARDA

17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców ul. Piastów i ul. Przyjaźni z racji poświęcenia pól

2) + Mariana Sornika – od Danuty Merta z rodziną, od Reginy i Janusza Chachulskich z Brudzowic, od rodziny Gruszków z Siewierza

SOBOTA – 21.08 – WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA

7.00: 1) + Wiesława w 38 rocz. śmierci Krzysztofa Mariannę Antoniego Machurów, Helenę Alfonsa Edmunda Mertów

2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszańców Podżarza z racji poświęcenia pól

14.00: Ślub Dominiki Machura i Łukasza Królickiego

NIEDZIELA – 22.08 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Tadeusza w 3 rocz. śmierci Annę Edmunda Jana Machurów, Alfredę Stefana Kłósek, Andrzeja Machurę, Eugeniusza Dariusza Merta i zmarłych dziadków

+ Ryszarda Nowaka w 28 rocz. śmierci

11.00: ZA PARAFIAN oraz o łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Marcina Masłyki – od grupy zaopatrzenia Pielgrzymki Skawińskiej

16.00: + Romana Pawła Anielę Antoniego Miłoszewskich, Genowefę Jana Machurów, Jadwigę Struską, Teresę Góra

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...