od 15 do 21.05.2023

maj 13, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 15.05

17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z rodziny Góra i Piekarczyk

ŚRODA – 17.05

17.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 18.05

7.00: + Adama Las (zbiorowa) – od Emila i Stanisławy Żurek, od Krzysztofa Żurek z rodziną, od Dorobiszów z rodziną, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Doroty i Andrzeja Gocyła, od kuzynki Doroty Las z rodziną, od Ewy i Krzysztofa Madej, od chrześnicy Joli Mainka z rodziną, od Kasi i Krzysztofa Gil z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Alicji Nowak z Leśników, od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Danuty Merta i Adama Guc, od Wiesławy i Witolda Surma, od Haliny Krawczyk z rodziną, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami z Pińczyc, od sąsiadów Ewy i Ryszarda Chrapka, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Teresy Borówka, od Iwony i  Rafała Bilnik z córką z Mrzygłodu, od Krystyny Górywoda, od Machura z rodziną, od Doroty Ludwik z rodziną.

PIĄTEK – 19.05 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Stefana Mertę w 11 rocz. śmierci, Ewę Merta i zmarłych z rodziny Mertów

SOBOTA – 20.05

17.00: + Weronikę Edwarda Henryka Kitala, Monikę Kazimierza Machura

NIEDZIELA – 21.05 – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i dary Ducha Św. na progu dorosłego życia dla Przemysława Merta – od rodziców i chrzestnych, a także dziękczynna za celujące zdanie egzaminu dyplomowego w Państwowej Szkole Muzycznej im. G. Fitelberga w Chorzowie, z prośbą o zdrowie, opiekę św. Patronów i wszelkie Boże dary dla Mateusza i Maksymiliana Pala (naszych Organistów)

16.00: + Alfreda Ostaszewskiego, Mariannę Stanisławę Mieczysława Ireneusza Ostaszewskich i zmarłych dziadków, Ryszarda Joannę Stanisława Mariana Jana Nowaków, Stefanię Eugeniusza Chachulskich

oraz +  Zofię Sornik w 31 rocz. śmierci, Jana Sornika w 2 rocz. śmierci, Stefana Sornika, Mariannę Kulak i zmarłych z rodziny

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...