od 14 do 20.06.2021

cze 13, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 14.06 – WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA

17.00: + Karolinę Machura, Mariana Gocyła, Krzysztofa, Władysławę Gocyłów, Jerzego Dworaka, zmarłych dziadków

2) + Ks. Marka Majchrzaka – od rodziny Modzelewskich, Machurów i Krawczyków

WTOREK – 15.06

7.00: + Jana Górę i Teresę Góra – od Bernadety i Grzegorza Duda

ŚRODA – 16.06

17.00: 1) + Piotra Stawickiego w 10 rocz. śmierci, Elżbietę Stanisława Piotra Nowaków, Henryka Ziółkowskiego, zmarłych z rodziny Stawickich

2) + Ks. Marka Majchrzaka – od Anny Ireneusza i Piotra Machura

CZWARTEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BRATA ALBERTA, GŁÓWNEGO PATRONA NASZEJ DIECEZJI

7.00: + Stefana Nowaka w 5 rocz. śmierci, zmarłych rodziców i brata Stanisława Machurę

PIĄTEK – 18.06

17.00: + Stanisławę Czekaj – od córki Grażyny z mężem

SOBOTA – 19.06

7.00: + Stanisława w 24 rocz. śmierci Salomeę Stanisława Władysława Machura, Marię Stanisława Machura, Karolinę Machura

NIEDZIELA – 20.06 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Piotra Stawickiego – od dzieci oraz Bronisława Irenę Wyszyńskich, Helenę Jana Irenę Walo, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN

14.00: Ślub: Kamil Poznański i Żaneta Mikołajczyk

16.00: 1) + Józefa w 40 rocz. śmierci Reginę w 20 rocz. śmierci Paskudzkich, Wandę w 2 rocz. śmierci Jana w 8 rocz. śmierci Machurów – od siostry Krystyny z rodziną

2) + Adama Mertę, Franciszkę Franciszka Myrtów, Władysławę Stefana Góreckich, Jana Genowefę Góreckich, Stanisława Radziwołka

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...