PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH
9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od Anny Nowak z rodziną, od Mariana i Teresy oraz Piotra i Bogusławy Czapla, od Tomasza Nowaka z rodziną, od Piotra Nowaka z rodziną, od Łukasza Nowaka z rodziną, od sąsiadów Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Iwony Karcz z rodziną, od Stanisława Machury z Myszkowa, od Anny Las z rodziną, od Anny Farnickiej, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Anny i Wacława Sierka, od koleżanki Wiesławy Pawlik z rodziną, od Gertrudy Stachowieckiej, od Danuty Merta i |Adama Guc, od Zdzisława i Renaty Dorobisz, od rodziny Wtylników z Przeczyc, od Alicji Orłowskiej z Siewierza, od Marii i Jana Labocha z Góry Włodowskiej
16.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Leszka i Renaty Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z ul. Podleśnej z rodziną, od kolegi Kazimierza Nowaka z rodziną, od Jolanty Pełka z córką Karoliną, od Emilii i Ryszarda Machura z rodziną, od Danuty i Jana Bańka z rodziną, od kolegi Wiesława Szczypy z rodziną, od Ernesta Myrta z rodziną, od Stanisławy i Lucjana Machura z rodziną, od Danieli i Tadeusza Papierniak, od Otyli i Kazimierza Nowak, od Ewy i Ryszarda Chrapka, od siostrzenicy Anny Okularczyk z rodziną, od Magdaleny Sochackiej z rodziną, od Małgorzaty i Tadeusza Kłósek, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Doroty i Tadeusza Machura, od Ireny i Jana Bijaków, od Żanety i Marka Małota z synem, od Zofii Małota, od Jerzego i Renaty Farnickich
17.00: + Karolinę Machura – od Urszuli i Adama Krzykawskich z Krystianem
+ Zofię Machura – od Jadwigi Dymarskiej z rodziną
+ Ewę Merta – od wnuczka Marcina z rodziną
+ Stanisława Machurę – od szwagra Mariusza z żoną i dziećmi
+ Mirosława Lachór – od wnuczki Izabelli z rodziną
WTOREK – 13.12 – III DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH
9,00: + Jana Juszczyka (zbiorowa) – od Bogusi i Czesława Gajos z synem, od Ali Karcz z rodziną, od Kazi i Henryka Machura z rodziną, od Zosi Lebiockiej z rodziną, od Jadzi Machura z rodziną, od chrześnicy Doroty Machura z rodziną, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Jana i Małgorzaty Syrek z rodziną, od Wiesławy Będkowskiej z córką z Myszkowa, od chrześniaka Zbyszka Będkowskiego z rodziną z Myszkowa
16.00: + Zygmunta Gocyłę (zbiorowa) – od Danuty i Wacława Krzykawskich, od rodziny Olgi i Mariusza Machura z córką, od rodziny Joanny i Marka Maciantych z rodziną, od kuzyna Grażyny i Ryszarda Myrty z rodziną, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Mieczysławy Krzykawskiej z rodziną, od Zdzisławy Gocyła, od Grzegorza i Justyny Gocyła z córkami, od Jacka i Anny Gocyła z rodziną, od Kuzynki Alicji i Wacława Sułkowskich, od kuzynki Marii Sakwa, od kuzynki Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Jarosławy i Piotra Dąbrowskich z rodziną ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Mariusza, Grzegorza i Marzeny Gocyła z rodziną, od Jolanty Paszta, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Jolanty i Andrzeja Gębka z córką
17.00: + Annę Machura – od Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną
+ Zofię Furtacz – od koleżanki Zenony Nowak
+ Aleksandra Sarnika – od Kazimiery Kita z rodziną
+ Stanisława Myrtę – od Koła Różańcowego z Podżarza
+ Adama Las – od córki Bożeny z dziećmi
ŚRODA – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA
17.00: + Krystynę Jokel – od córki Beaty z rodziną
CZWARTEK – 15.12
18.00: + Mateusza Mantykiewicz – od Stefana Machury z żoną z Żelisławic
+ Marię Mantykiewicz – od Andrzeja i Rozalii Łabuś z rodziną
+ Krystynę Nowak – od Wiesławy i Czesława Będkowskich z rodziną
+ Marcina Masłykę – od Beaty i Stanisława Cupiałów
+ Annę Nowak – od rodziny Banik
PIĄTEK – 16.12
18.00: + Stanisława Łabuś – od Stefana i Beaty Machura
+ Lucjana Nowaka – od Ewy i Dariusza Machura
+ Kazimierę Sierka – od sąsiadów Rafała i Moniki Machura z synem
+ Wandę Szatan – od syna Stanisława z żoną
+ Jolantę Matan – od Krystyny Dyrka z rodziną
SOBOTA – 17.12
7.00: + Eugeniusza Nowak, Stanisławę Władysława Janusza Marek, Elżbietę Nowak, Antoninę Walentego Gocyła, Helenę Stanisława Konopka, Mariannę Franciszka Nowak
NIEDZIELA – 18.12 – IV NIEDZIELA ADWENTU, rok A
9.00: + Eugeniusza Lucynę Gocyłów, Stefana Genowefę Myrtów, Kazimierza Pasztę
11.00: ZA PARAFIAN
16.00: + Helenę w 12 rocz. śmierci, Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Surmów, Władysława Genowefę Motyl, zmarłych z rodziny Motylów, Surmów, Czekajów i Mertów oraz + Władysławę w 9 rocz. śmierci Mariana Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków