od 12 do 18.07.2021

lip 11, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

17.00: + Annę Nowak (zbiorowa)  – od Agnieszki i Kazimierza Sornik z dziećmi, od Roberta i Magdaleny Rusin z córką, od Łukasza i Karoliny Rusin z synem, od Kamili Rusin z Marcinem, od Mirosława Petty, od Mateusza i Aleksandry Cupiał z synami, od Teresy Serwy, od Wacława i Marii Dyszy z rodziną, od rodziny Stach, od Stanisławy Błach z Żelisławic, od Bożeny Małoty z synem z ul. Przyszłości, od Danuty Merty z rodziną z ul. Przyszłości, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Anny Farnickiej, od Małgorzaty Maniurskiej, od Danuty Nowak z rodziną, od Lucjana i Janiny Nowak z rodziną

WTOREK – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

7.00: + Jana Borówkę (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machury z rodziną, od Honoraty Nastula z dziećmi, od Doroty i Marka Borówka, od Anny i Kazimierza Lachór z Niwek, od Ireny i Władysława Trzcionka, od Lucyny i Waldemara Baran, od Izabeli i Zbigniewa Baran z dziećmi, od Beaty Machura z synami, od Teresy i Mirosława Lachór, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Katarzyny Sarnik, od Agaty i Jacka Karcz, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Anety i Jana Sornik z dziećmi, od Janiny Psonka, od Cecylii i Kazimierza Niemirskich z rodziną, od Bożeny i Adama Sienkiewicz z córką

ŚRODA – 14.07

17.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Patrycji i Janusza Lebieckich z dziećmi, od Moniki i Piotra Gocyła z dziećmi, od Beaty i Stefana Machura, od Joanny i Rafała Pasamonik, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od rodziny Czaplów z Zarzecza, od Łukasza Machura z córkami, od Haliny i Zdzisława Machura z Brudzowic z rodziną, od Beaty i Jacka Syrków z rodziną, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żelisławicach, od Jana Syrka z rodziną, od Wacława Piechowskiego z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Danuty Merta i Adama Guca z ul. Przyszłości, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną

CZWARTEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Jerzego i Marii Gocyła, od Barbary i Jarosława Wyląg z synem Łukaszem, od koleżanki Marzeny Zygmunt z mężem i synem, Ewy i Krzysztofa Madej, od Karola i Agnieszki Madej z dziećmi, od Anny Las, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Krzysztofa i Jolanty Mainka z dziećmi z Poręby, od Bożeny Machura, od kolegów z Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych – sekcja Siewierz nr 3, od Mirosławy i Edmunda Walo, od Kariny i Jacka Walo, z córkami, od Jolanty Paszta, od Zenony Nowak, od Krystyny i Stanisława Jaworskich, od Bogusi i Krzysztofa Wiechowskich z Chorzowa, od Artura Wiechowskiego z rodziną z Chorzowa

PIĄTEK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY KARMEL

17.00: + Jana Sornika (zbiorowa) – od Dominiki Machury i Łukasza Królickiego, od Joanny i Arkadiusza Charmuszko z synem, od Mileny i Damiana Machura z synami, od Beaty i Roberta Machura z synami, od Marty i Mateusza Masłyka z dziećmi, od Agnieszki i Damiana Gocyłów z córką, od Magdy i Pawła Hwastek z synami, od Anny Kręgiel z rodziną, od Małgorzaty i Damiana Sikorów z dziećmi, od Anny i Grzegorza Czekaj» z córką, od Małgorzaty i Pawła Latoś z córką, od Kajetany i Pawła Stawickich z dziećmi, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Marii i Czesława Kania, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Danuty i Ireneusza Balińskich

SOBOTA – 17.07

7.00: + Arkadiusza Myrtę, Helenę Stanisława Będkowskich, Mariannę Floriana Myrtów, Magdalenę Stanisława Myrtów, Franciszkę Jana Będkowskich, Józefa Kaim, Irenę Janusza Leśniczek

NIEDZIELA – 18.07 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: 1) + Jana Skorek, Walerię Józefa Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Wandę Gustawa Jurczyk, Zofię Eugeniusza Machurów

2) + Władysława w 20 rocz. śmierci i Zofię w 3 rocz. śmierci Machurów – od syna Romana z żoną i dziećmi i syna Michała

11.00: ZA PARAFIAN oraz chrzest Oliwii Magdaleny Gocyła 16.00: + Krzysztofa Kłóska w 3 rocz. śmierci, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka i zmarłych z rodziny

od 20 d0 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 20.12 9.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – odKazimiery Będkowskiej ze Słowika, odAgaty i Sylwii Kruz ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykawskich z Przeczyc, od Elżbiety Kaleta z rodzina, od Mieczysławy Myrta ze Słowika, od Joanny Zasadzień z rodziną,...

od 13 do 19.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 13.12 – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI 7.00: + Bożena Małota – od mamy Stanisławy WTOREK – 14.12 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA 17.00: + Jolantę Matan – od Mirosławy Minge z rodziną + Stanisławę Czekaj – od Genowefy i Jana Konieczniak z rodziną + Teresę Góra –...

od 06 do 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 06.12 17.00: + Helenę Kowalczyk – od Doroty i Tadeusza Machura, od Ryszarda Karcz, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Adama i Urszuli Krzykawskich z synem, od sąsiadów Eweliny i Sebastiana Kosz z dziećmi WTOREK – 07.12– WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO 17.00:...

od 29.11 do 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11 17.00: + Antoniego Czapla – od swatów z Dzierżoniowa, od swatki Krystyny Szkop z rodziną, + Karolinę Machura – od cioci Reni z synem + Czesława Blachlińskiego – od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi + Edwarda Tokarskiego – od siostrzeńca Michała z...

od 22 do 28.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII 7.00: O powrót do zdrowia, wszelkie potrzebne łaski i szczęśliwy przebieg operacji dla Marcina Masłyki oraz o Boże dary dla lekarzy 17.00: + Sławomira Bańskiego w 1 rocz. śmierci WTOREK – 23.11 7.00: + Edwarda Tokarskiego...

od 15 do 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 15.11 7.00: + Mariannę Lebiocką – od Lidii i Mariana Bednarczyk + Andrzeja Matan – od Haliny i Włodzimierza Rebane + Eugeniusza Klama – od Krystyny z córkami + Annę Nowak – od rodziny Rusinów + Teresę – od bratowej Janiny Gruszka WTOREK – 16.11 7.00: +...

od 8 do 14.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 08.11 17.00: + Oktawalna 8 WTOREK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: + Jana Krzykawskiego – od Janusza i Eli Machura + Karolinę Machura – od kuzynki Małgorzaty Sikora z mężem i synami + Sławomira Bańskiego – od kolegi z...

0d 01 do 07.11.2021

PONIEDZIAŁEK – 01.11 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00 (na Cmentarzu): + Oktawalna 1 WTOREK – 02.11 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 9.00: + za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej Parafii oraz za zmarłych ofiarodawców...

od 25 do 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 25.10 17.00: + Zygmunta Zenderowskiego w 15 rocz. śmierci – od żony oraz + Mariana Helenę Lebieckich, Władysława Helenę Zenderowskich WTOREK – 26.10 17.00: + Stanisława Katarzynę Góra, brata Stanisława, Jana Czekaja, Sabinę Stanisława Piekarczyk,...

od 18 do 24.10.2021

PONIEDZIAŁEK – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 17.00: + Jana Szymańskiego WTOREK – 19.10 17.00: + Ks. Proboszcza Marka Majchrzaka w 1 rocz. śmierci ŚRODA – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO 17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana...