od 10 do 16.06.2024

cze 8, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 10.06

17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól

WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY

7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Danuty Merta z ul. Przyszłości, od Stanisławy i Lucjana Machura z rodziną, od Emilii i Ryszarda Machurów, od Heleny Nowak i Elżbiety Stawickiej z rodziną, od kuzynki Doroty Las z rodziną, od rodziny Solipiwko z Żelisławic, od Bolesława Pałysa z rodziną, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Ireny Łaszczyca z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Marii Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Jana Góry z rodziną, od Zofii Miłoszewskiej z rodziną, od Ewy Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną

ŚRODA – 12.06

17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Rolniczej z racji poświecenia pól

CZWARTEK – 13.06 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

7.00: + Antoniego Gruszka (zbiorowa) – od Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, od Związku Emerytów z Żelisławic, od Małgorzaty Maniurskiej, od Katarzyny i Marka Gocyła, od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami, od Stanisławy i Lucjana Machura z rodziną, od Joanny Gocyła z dziećmi, od Krystyny i Stanisława Wrona z Bieńkówki, od Anny Gierat z córkami z Bieńkówki, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Reginy i Janusza Chachulskich, od Heleny Łukasik z rodziną, od Barbary Krawczyk z rodziną, od Jadwigi i Jana Grabowskich, od Adeli Dworak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijak, od sąsiadów Nieścieruk, od Danuty Wach z rodziną, od Marii Kostrubiec z rodziną, od Anny i Dawida Wojtas z córką, od Ewy i Pawła Fornalczyk z dziećmi

PIĄTEK – 14.06 – WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA

17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Przyszłości z racji poświecenia pól

SOBOTA – 15.06

7.00: + Henryka Gnacika – od brata Edwarda z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Krzysztofa i Bożeny Ponickich z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Zakładu Pogrzebowego WRZOS

+ Janinę Myrta – od Oli i Pawła Kocot z dziećmi

+ Lucynę Ptaś – od koleżanek z pracy córki Joanny

NIEDZIELA – 16.06 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Irenę Bronisława Wyszyńskich, Helenę Jana Irenę Walo, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Eugeniusza Lucynę Gocyłów, Stefana Genowefę Merta, Kazimierza Pasztę i zmarłych dziadków

11.00: ZA PARAFIAN

Chrzest: Walerii Kaliny Poznańskiej

16.00: + Stanisławę w 1 rocz. śmierci Stefana Mieczysława Marka Bogumiłę Machura, Helenę Tadeusza Kijanka. Stanisława Dulik, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Mariana Władysławę Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...