od 10 do 16.04.2023

kwi 8, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 10.04 – II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak, Wacławę i Lucjana Woźniak, Bronisława Machura i Henryka Gnacika

11.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Natalii Latos w 18 rocz. urodzin – od rodziców i brata Franciszka

15.00: + Ireneusza Ostaszewskiego, Stanisławę Mariannę Mieczysława Alfreda Ostaszewskich i zmarłych dziadków, Ryszarda Joannę Stanisława Nowaków i zmarłych z rodziny oraz + Annę Eugeniusza Nowak, Marcina Masłyka, Marię Ireneusza Masłyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

WTOREK – 11.04

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Antoniego i Ewy Gocyła z rodziną, od Edwardy i Ireneusza Kozieł z rodziną, od koleżanki Marzeny Kruk z mężem Dawidem, od Bogumiły i Stanisława Gajdziak, od Małgorzaty Miłoch z rodziną, od Doroty i Tadeusza Machurów, od Ilony i Mariusza Machura z dziećmi, od Andrzeja i Krystyny Machura, od Łukasza i Anny Machura z dziećmi, od Anny i Jacka Smolarskich, od Marka Piekarczyka z rodziną, od Malwiny i Jana Sobota z córką, od Arletty i Marcina Knapik z córką, od Kariny i Jacka Sroka z córką, od Teresy i Mariana Czapla z rodziną, od Stanisławy Borówka, od Leokadii Merta, od sąsiadki Krystyny Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej, od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, od Katarzyny i Marka Gocyła, od Katarzyny i Szczepana Ziętek z synami

ŚRODA – 12.04.

17.00: + Mirosława Garczyk (pogrzebowa)

CZWARTEK – 13.04

7.00: + Krystynę Nowak(zbiorowa) – od Małgorzaty i Gabriela Gocyła z dziećmi, od Teresy Gocyła, od Grażyny i Stanisława Sikora, od Ireny Białas z Brudzowic, od Pawła Nowak z rodziną, od Elżbiety Skorek z rodziną, od Barbary Bednarczyk z rodziną, od Urszuli i Ireneusza Rajczyk z rodziną, od Zdzisławy i Zdzisława Chachulskich z rodziną, od Leokadii Merta z Niwek, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Agnieszki i Włodzimierza Stuczeń, od Wiesławy i Włodzimierza Woźniak, od Stefana Machury z żoną, od Włodzimierza Kruk z synem, od Agaty Kruz z rodziną ze Słowika, od koleżanki Elżbiety Kaleta, od sąsiadów Będkowskich, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Czesławy i Zdzisława Płaczkowskich, od Heleny Nowak, od Anny Bajan, od Haliny i Włodzimierza Rebane, od Heleny i Henryka Fisiór, od Bogumiły i Stanisławy Gajdziak, od Ireny i Jana Bijak, od Koleżanki Grażyny Ostaszewskiej, od Wandy i Czesława Szatan z rodziną

PIĄTEK – 14.04

17.00: + Brata Oktawiusza

+ Mirosława Lachór – od Krystyny i Czesława Sytniewskich

+ Jana Surmę – od teściowej Anny Zych

+ Annę Grzelak – od Barbary i Marka Gajek

+  Mateusza Mantykiewicz – od rodziny Fira, Ćwik i Łatanik z Koziegłów

SOBOTA – 15.04

7.00: + ks. Jerzego i ks. Marka Majchrzaków

NIEDZIELA – 16.04 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, rok A

9.00: + Wacławę Dyszy, Czesława Rok i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian 15.00: + Antoniego Czapla w 2 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny oraz + Stanisława Sierka w 6 rocz. śmierci, Zdzisława Aleksandra Jana Gocyłów, Juliana Józefę Gocyłów, Helenę i Jana Sierków, Jadwigę i Jana Sternik

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...