od 08 do 14.07.2024

lip 6, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI

17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną

+ Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem

+ Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura

2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi

+ Czesława Ostaszewskiego – od kolegów syna z pracy z Górniczych Zakładów Dolomitowych Siewierz

+ Janinę Syrek – od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi

WTOREK – 09.07

7.00: + Tadeusza Papierniak (zbiorowa) – od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Doroty i Jacka Garczyk ze Słowika, od Żywego Różańca ze Słowika, od Jolanty i Andrzeja Gąbków z rodziną, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz ze Słowika, od Beaty Zimońskiej synem, od Krystyny Fornalczyk, od Janiny i Lucjana Nowak, od Danuty Nowak z rodziną

ŚRODA – 10.07

17.00: 1) + Antoniego Knafel – od córki Sylwii Marszałek

+ Stanisławę Szymczyk – od Wacława i Danuty Krzykawskich z rodziną                      

+ Antoniego Gruszka – od wnuczki Malwiny z mężem i córkami

2) + Jarosława Małotę – od siostry Grażyny

+ Natalię Bereza – od Dyrekcji Stalowni CMC Poland

+ Janinę Szczepańczyk – od wnuka Mateusza z żoną

CZWARTEK – 11.07 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA

7.00: + Halinę Matan (zbiorowa) – od Roksany Rogackiej z dziećmi, od Martyny i Krzysztofa Neims z dziećmi, od Mateusza i Moniki Borówka, od Grażyny i Dionizego Nowak z rodziną, od Kazimiery i Henryka Rok z rodziną z Poręby, od kuzyna Janka Krzykawskiego z Podwarpia z rodziną, od Zofii Klama z synem, od rodziny Strzeleckich, od Angeliki i Romana z dziećmi z Podżarza, od Urszuli Klama z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek, od Danuty i Ireneusza Balińskich

PIĄTEK – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

17.00: 1) + Zbigniewa Huma w 30 rocz. śmierci, Grażynę Huma, Józefa Weronikę Huma, Juliana Machurę, Henryka Kostrubiec, Stanisława Dyszy, Jana Krzysztopek

2) + Annę Kowalczyk – od córki Jolanty Ślęzak z mężem

+ Bogumiłę Machura – od Krystyny i Jerzego Bałdys z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Pracowników Komendy Miejskiej PSP w Dąbrowie Górniczej

+ Janinę Myrta – od Barbary i Wiesława Myrta

+ Lucynę Ptaś – od Grażyny Gnacik z rodziną

+ Stanisławę Machura – od Wiesławy i Marka Pawlik

SOBOTA – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

7.00: + Wiesława Mertę (zbiorowa) – od Czesławy Konieczniak, od Mirosławy Grzesisty, od Agnieszki i Artura Ożóg z córką, od Katarzyny i Szczepana Ziętek, od kuzynki Barbary Nowak z mężem, od Mirosław Myrta i rodziny Maron, od Zofii i Andrzeja Machurów, od Wiesławy Surma i Adama Jastrząb z rodziną, od Mirosława i Danuty Lebiockich

14.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Danuty i Zygmunta Syrek w 60 rocz. ślubu – od dzieci i wnuków

NIEDZIELA – 14.07 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Henryka Gnacika w 2 rocz. śmierci, Stefanię Zygmunta Nowak, Janinę Władysława Gnacik oraz + Krzysztofa Kłóska w 6 rocz. śmierci, Helenę Stefana Kłósków, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie i Boże błog. dla Gabrieli Pilarskiej w 1 rocz. urodzin

16.00: + Henryka Nieścieruk, Alinę Edwarda Sierka, Marię Władysława Nieścieruk, Włodzimierza Pawłowskiego, Janinę Franciszka Latos, zmarłych dziadków Sierków i Szatanów oraz + Jana Łabuś w 30 rocz. śmierci

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...