od 05 do 11.02.2024

lut 3, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY

17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną

+ Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni

+ Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną

+ Wandę Szatan – od rodziny Grefkowiczów

+ Janinę Syrek – od wnuczki Martyny z mężem i córką

WTOREK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

7.00: + Lucynę Ptaś (zbiorowa) – od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok, od Marcina i Sandry Gnacik z córkami, od Iwony Karcz z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Przyszłości, od Wiesławy i Henryka Koniecznych z rodziną, od rodziny Masłyków, od Zbigniewa Gnacika z synami, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak, od Grażyny i Leszka Nowak z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Zdzisława i Bożeny Kijanka, od Marii Bajan z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma z rodziną, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Wiesławy Solipiwko z Siewierza

ŚRODA – 07.02

17.00: + Halinę Pogoda – od Doroty Mizera z rodziną

+ Grzegorza Merta – od Elżbiety Kaleta z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Mirosławy i Antoniego Juda

+ Elżbietę Zenderowską – od Aleksandry i Andrzeja Bijak  z córkami

+ Kazimierza Myrta – od Iwony Duda z synami i Alfredy Machura

CZWARTEK – 08.02

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Bogusławy i Jerzego Kułach z dziećmi, od Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, od Krystyny i Andrzeja Kochlik z rodziną, od Moniki i Rafała Noczyńskich z rodziną, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Reginy i Jana Kłósek, od Iwony Duda, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Eweliny i Marcina Grzesista z córką, od za sąsiadów Barbary i Mariana Nowak, od Kornelii Żyły z rodziną i Eweliny Milewskiej z rodziną, od Kazimiery Tokarskiej z mężem, od rodziny Ziętek i Ożóg, od Janiny Myrta, od Mileny i Michała Korusiewicz, od Alicji Nowak i Krzysztofa Machura, od rodziny Farnickich, od Olgi i Pawła Kocot z dziećmi, od Lidzi i Jarosława Małota, od Beaty Machura, od Małgorzaty i Jerzego Sierka z rodziną, od Grażyny i Władysława Sus z rodziną, od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk, od Zofii i Andrzeja Machura

PIĄTEK – 09.02 – WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI

17.00: + Aleksandra Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów, Kamila Proskornickiego, Jadwigę Struską, Teresę Góra i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 10.02

7.00: + Mateusza Czarneckiego (zbiorowa) – od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Doroty i Jacka Garczyk z rodziną, od Zdzisławy Gocyła z rodziną, od Renaty i Grzegorza Merta i Justyny Hunt z synem, od Ireny Machura, od Olgi i Mariusza Machura z córką, od Iwony i Krzysztofa Nowaków, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi, od Jolanty i Andrzeja Gębka z rodziną, od Bogusławy Merta, od rodziny Masłyków, od rodziny Lebiockich, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich z rodziną, od Danuty i Eugeniusza Gawron z rodziną, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Jadwigi i Antoniego Gocyła z rodziną, od Mieczysławy Merta ze Słowika

NIEDZIELA – 11.02 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Czesława Ostaszewskiego – od syna Krzysztofa z Moniką

+ Anastazję Myrta – od syna Włodzimierza Myrta

+ Annę Góra – od córki Elżbiety z mężem

+ Janinę Myrta – od Basi i Mariana Nowak

+ Włodzimierza Kruk – od syna Sławomira

11.00: Za Parafian oraz dziękczynna w intencji wszystkich Rodzin, które zostały odwiedzone czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej

16.00: + Jana Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk, Walerię Józefa Skorek oraz + Zygmunta Fornalczyka w 10 rocz. śmierci, Janinę Grabowską, Mariannę Bernarda Myrta, Władysławę Józefa Fornalczyk

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...