od 05 do 11.02.2024

lut 3, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY

17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną

+ Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni

+ Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną

+ Wandę Szatan – od rodziny Grefkowiczów

+ Janinę Syrek – od wnuczki Martyny z mężem i córką

WTOREK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

7.00: + Lucynę Ptaś (zbiorowa) – od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok, od Marcina i Sandry Gnacik z córkami, od Iwony Karcz z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Przyszłości, od Wiesławy i Henryka Koniecznych z rodziną, od rodziny Masłyków, od Zbigniewa Gnacika z synami, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak, od Grażyny i Leszka Nowak z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Zdzisława i Bożeny Kijanka, od Marii Bajan z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma z rodziną, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Wiesławy Solipiwko z Siewierza

ŚRODA – 07.02

17.00: + Halinę Pogoda – od Doroty Mizera z rodziną

+ Grzegorza Merta – od Elżbiety Kaleta z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Mirosławy i Antoniego Juda

+ Elżbietę Zenderowską – od Aleksandry i Andrzeja Bijak  z córkami

+ Kazimierza Myrta – od Iwony Duda z synami i Alfredy Machura

CZWARTEK – 08.02

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Bogusławy i Jerzego Kułach z dziećmi, od Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, od Krystyny i Andrzeja Kochlik z rodziną, od Moniki i Rafała Noczyńskich z rodziną, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Reginy i Jana Kłósek, od Iwony Duda, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Eweliny i Marcina Grzesista z córką, od za sąsiadów Barbary i Mariana Nowak, od Kornelii Żyły z rodziną i Eweliny Milewskiej z rodziną, od Kazimiery Tokarskiej z mężem, od rodziny Ziętek i Ożóg, od Janiny Myrta, od Mileny i Michała Korusiewicz, od Alicji Nowak i Krzysztofa Machura, od rodziny Farnickich, od Olgi i Pawła Kocot z dziećmi, od Lidzi i Jarosława Małota, od Beaty Machura, od Małgorzaty i Jerzego Sierka z rodziną, od Grażyny i Władysława Sus z rodziną, od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk, od Zofii i Andrzeja Machura

PIĄTEK – 09.02 – WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI

17.00: + Aleksandra Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów, Kamila Proskornickiego, Jadwigę Struską, Teresę Góra i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 10.02

7.00: + Mateusza Czarneckiego (zbiorowa) – od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Doroty i Jacka Garczyk z rodziną, od Zdzisławy Gocyła z rodziną, od Renaty i Grzegorza Merta i Justyny Hunt z synem, od Ireny Machura, od Olgi i Mariusza Machura z córką, od Iwony i Krzysztofa Nowaków, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi, od Jolanty i Andrzeja Gębka z rodziną, od Bogusławy Merta, od rodziny Masłyków, od rodziny Lebiockich, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich z rodziną, od Danuty i Eugeniusza Gawron z rodziną, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Jadwigi i Antoniego Gocyła z rodziną, od Mieczysławy Merta ze Słowika

NIEDZIELA – 11.02 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Czesława Ostaszewskiego – od syna Krzysztofa z Moniką

+ Anastazję Myrta – od syna Włodzimierza Myrta

+ Annę Góra – od córki Elżbiety z mężem

+ Janinę Myrta – od Basi i Mariana Nowak

+ Włodzimierza Kruk – od syna Sławomira

11.00: Za Parafian oraz dziękczynna w intencji wszystkich Rodzin, które zostały odwiedzone czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej

16.00: + Jana Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk, Walerię Józefa Skorek oraz + Zygmunta Fornalczyka w 10 rocz. śmierci, Janinę Grabowską, Mariannę Bernarda Myrta, Władysławę Józefa Fornalczyk

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...