od 04 do 10.10.2021

paź 3, 2021 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

17.00: + Eugeniusz Klama – od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy

+ Annę Nowak – od Jerzego Karcz z żoną

+ Antoniego Czapla – od szwagra Mariana z żoną

+ Jana Krzykawskiego – od Danuty i Henryka Nowak z rodziną

+ Ks. Marka Majchrzaka – od Leszka i Grażyny Nowaków z rodziną

WTOREK – 05.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

17.00: + Karolinę Machura – od Grażyny Gocyła

+ Sławomira Bańskiego – od Darii Bańskiej i Katarzyny Majewskiej z rodzinami

+ Mariana Sarnika – od Henryka Skibińskiego z rodziną

+ Jana i Teresę Góra – od Katarzyny i  Mateusza Stanchły z córkami

+ Ks. Marka Majchrzaka – od pracowników firmy „NOVOPOL” w Żelisławicach

ŚRODA – 06.10

17.00: + Helenę Kowalczyk – od wnuczka Sebastianka z żoną i prawnuczkami: Klaudusi, Karolka i Karolinki, od wnuczka Przemusia z żoną i prawnuczkami: Dominikiem i Oliwierkiem, od chrześniaka Leszka Nowaka z rodziną, od chrześnicy Anity Kasperczyk z rodziną, od chrześnicy Elżbiety

CZWARTEK – 07.10 – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

17.00: + Antoniego Helenę Łabuś, Bolesława Ignacego Łabuś, Augustyna Dyrlaga, Rozalię Kupczak, zmarłych z rodziny Łabuś, Bąk i Dyrlaga

PIĄTEK – 08.10

17.00: + Stanisławę Czekaj – od szwagierki Danieli Ptaś z Niwek

+ Jolantę Matan – od Małgorzaty i Mirosława Syrek z rodziną

+ Włodzimierza Rok – od siostry Marysi

+ Zygmunta Gocyła – od Ewy i Piotra Dworak z córkami

+ Ks. Marka Majchrzaka – od uczniów kl. I z wychowawczynią i rodzicami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach

SOBOTA – 09.10

14.00: Chrzest Blanki Nowak

17.00: + Mariana w 1 rocz. śmierci, Annę Andrzeja Fisiór, Bogumiłę Wacława Gajdziak, Zbigniewa Kciuk, Urszulę Kruk, Mariannę i Jana Śmierciak, zmarłych z rodziny Łabuś, Gajdziak, Fisiór i Sowa

NIEDZIELA – 10.10 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.00: + Helenę w 11 rocz. śmierci, Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Surmów, Edwardę Jaskólską, Apolonię Katolik, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie i Boże błog. dla Czesława Szatana w 90 rocz. urodzin, dla Przemysława Małota w 18 rocz. urodzin, dla Sary Bienias w 1 rocz. urodzin

16.00: + Eugeniusza Szczypa, Edwarda Emilię Stanisława Kowalczyk, Antoniego Paulinę Szczypa, Józefę Antoniego Annę Nowak, zmarłych z rodziny, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Bieniek oraz + Jana Helenę Irenę Walo, Irenę Bronisława Wyszyńskich, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...