od 02 do 08.05.2022

maj 1, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 02.05 – WSPOMNIENIE  ŚW. ATANAZEGO

17.00: + Helenę Józefa Myrtów, Mariannę Franciszka Sroków, Helenę Stanisława Piekarczyk, Henryka Irenę Sroków

WTOREK – 03.05 – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00: + Jakuba Madej w 2 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami i jego dziadków Stanisława Las, Zofię Józefa Madej

11.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik

16.00: + Mariana Annę Andrzeja Fisiórów, Bogumiłę Wacława Gajdziak, Władysława Władysławę Lucjana Łabuś, Zbigniewa Kciuk, Urszulę Kruk, Marię Jana Śmierciak

ŚRODA – 04.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA

17.00: + Antoniego Machurę w 10 rocz. śmierci, Helenę Franciszka Czesława Machurów, Stanisławę Tomasza Machurów

CZWARTEK – 05.05

17.00: + ks. Emila Ilków w 1 rocz. śmierci – od Dawida

PIĄTEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Jakuba Madej w 2 rocz. śmierci – od babci i jego dziadka Stanisława Las, Tadeusza Józefa Małota, Marię Machura, Mariannę Stanisława Las, Jana Farnickiego

SOBOTA – 07.05

17.00: + Cecylię Osiadło w 4 rocz. śmierci, Jana Ryszarda Bronisławę Osiadło, Adama Helenę Juliana Gocyłów, Wacławę Dyszy i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 08.05 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok C

9.00: + Jakuba Madej w 2 rocz. śmierci – od rodziców i jego dziadków Stanisława Las, Zofię Józefa Madej oraz + Irenę Edmunda Andrzeja Szybis, Artura Wronę i zmarłych z rodziny Raków i Nowaków

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Janinę Edwarda Kania, Janinę Eugeniusza Palut, Andrzeja Niemczyka, Wiesława Myrtę, Arkadiusza Pawlika, zmarłych dziadków Syrków i Kaniów oraz + Zygmunta Gocyła w 1 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Gocyłów

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...