od 01 do 07.04.2024

mar 30, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04

9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota, Mariannę Stanisława Las; Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małotów, Mariannę Stanisława Las, swatów Madejów i Gilów, Jana Farnickiego, Remigiusza Mateusza Nowaków oraz + Alinę Korfel w 7 rocz. śmierci, Bronisława Korfel, Bogusława Tomczyk, Mirosława Czesława Władysławę Zawiązalec i zmarłych z rodziny

11.00: O zdrowie, Boże błog. Boże dla Dawida w 20 rocz. urodzin – od pracowników kościelnych

15.00: + Władysławę Mariana Gocyła, Helenę Dworak, Mirosława Myga, Mariana Gocyłę, Mariannę Gajek, zmarłych z rodziny Gocyłów, Dworaków i Gajków oraz + Stefanię Zygmunta Nowak, Wacławę Lucjana Woźniak, Bronisława Machurę, Henryka Gnacika

WTOREK – 02.04

7.00: + Stanisława Bąk (zbiorowa) – od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z Żelisławic, od Klaudii i Damiana Gubałów z dziećmi, od Urszuli i Kamila Mertów z córką, od Andrzeja i Zofii Machurów z rodziną, od Tomka i Anety Kłósek z córką, od Łukasza i Weroniki Kłósek z synem, od Magdaleny i Marcina Bajan z dziećmi, od Marcina Machury z rodziną, Magdy i Pawła z dziećmi

ŚRODA – 03.04

17.00: + Anastazję Myrta – od wnuczek Sylwii, Kamili i Dominiki Wojdała

+ Stanisława Machurę – od Agnieszki Sieradzkiej z mężem i córką

+ Bogumiłę Machura – od córki Urszuli z dziećmi

+ Honoratę Machura – od Adama Kaptacz z rodziną z Myszkowa

+ Karolinę Machura od Koła Różańcowego z Podżarza

CZWARTEK – 04.04

7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od sąsiadów: Wiktorowiczów, Sierków, Gocyła i Janasz, Marii Gocyła, Elżbiety Proskornickiej z synem, Moniki i Łukasza Gocyła, Radosz i Łukasik, od Anny i Wacława Sierków, rodziny Bieniek, od Marty i Mateusza Masłyka z dziećmi, od Teresy Ireneusza Masłyka i Uli z córkami

PIĄTEK – 05.04

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 06.04

7.00: + Halinę Pogoda – od Andrzeja i Joli Pucek z rodziną

+ Stanisławę Machura – od Zofii i Andrzeja z Leśniaków

+ Mirosława Lachór – od Iwony i Mariana Kukla

+ Elżbietę Zenderowską – od Anastazji Myrta z rodziną

+ Henryka Gnacika – od siostry Małgorzaty z rodziną

NIEDZIELA – 07.04 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, rok B

9.00: + Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Teresę Tadeusza Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Marię Wójcik i zmarłych z rodziny oraz + Andrzeja Merta w 16 rocz. śmierci, Helenę Edwarda Jana Kowalczyk, Genowefę Józefa Gawron, Mariannę Maksymiliana Wiesława Merta, dziadków Kowalczyków

11.00: Za Parafian

15.00: + Ireneusza Ostaszewskiego w 25 rocz. śmierci, Czesława Alfreda Mariannę Stanisławę Mieczysława Ostaszewskich, Ryszarda Joannę Stanisława Mariana Jana Nowaków, Stefanię Eugeniusza Chachulskich oraz + Antoniego Tomasza Czapla i zmarłych z rodziny Czaplów, Świebodów i Nowaków oraz + Stanisława Matan w 6 rocz. śmierci, Eugeniusza Matan, Rafała i Łukasza Matan, Annę i Eugeniusza Grzelak, Mieczysława Gocyła, Katarzynę i Jana Zaława i zmarłych z rodziny

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...