od 01 d0 7.05.2023

kwi 29, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA

17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów

WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO

17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę Antoniego Zygmunta Machurów, Helenę Franciszka Szatan, Janinę Wiesława Sułkowskich

ŚRODA – 03.05 – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodziców oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej

11.00: +  Cecylię Osiadło w 5 rocz. śmierci, Jana Ryszarda Osiadło, Helenę Juliana Adama Gocyłów, Wacławę Dyszy, zmarłych z rodziny – od Marii Gocyła z rodziną

17.00: + Janinę Edwarda Kania, Janinę Eugeniusza Palut, Andrzeja Niemczyka, Wiesława Myrta, Arkadiusza Pawlik, zmarłych dziadków Kaniów i Syrków

CZWARTEK – 04.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od Marka Machura, z Dziewek, od Marka i Katarzyny Machurów z Brudzowic, od Wiesławy Polak z córką, od Elżbiety i Zdzisława Kubinek, od Leszka Myrty z rodziną, od Antoniego Urbańczyka, z Dziewek, od Anny Kaniowskiej z rodziną, od Zbigniewa i Anny Stelmach z dziećmi, od Jana Machury z Podżarza, od Jadwigi Małota z rodziną, od Ryszarda i Jadwigi Gruszka, od Ryszarda Wylona, od Jolanty i Sławomira Wojdas, od Tomasza i Pauliny Wojdas, od Andrzeja Bajana, od Moniki, Łukasza i Leny Kalarus, od Rodziny Czaplów z Kazimierzówki, od Doroty Merty z rodziną, od Moniki i Pawła Merta z synem Przemysławem, od Michała Machury

PIĄTEK – 05.05

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

SOBOTA – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

8.00: +  Mateusza Czarneckiego – od chrzestnego Sławomira z żoną Iloną i córkami

+ Karolinę Machura – od Jolanty i Krzysztofa Las z Krystianem

+ Wandę Szatan – od Alicji i Wacława Sułkowskich

+ Annę Grzelak – od Eweliny Matan z Damianem i synem Dawidem

+  Mateusza Mantykiewicz – od Barbary Grzywna – Bogacz z Koziegłów

+ brata Oktawiusza

15.00 (na stadionie): W intencji Strażaków

NIEDZIELA – 07.05 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok A

9.00: + Irenę Edmunda Andrzeja Szybis, Artura Wrona i zmarłych z rodziny Nowaków

11.00: Za Parafian

16.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od babci oraz + Stanisława Las, Tadeusza Józefa Małota, Marię Machura, Mariannę Stanisława Las, Zofię Józefa Madej, Marię Mirosława Gil, Jana Farnickiego, Mateusza Remigiusza Nowak

oraz + Anielę Szczepana Czesława Euzebię Nowak, Władysławę Juliana Ireneusza Mieczysława Świeboda, Grzegorza Jana Kłósek, Stanisława Oparę, zmarłych dziadków

od 05 do 11.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami + Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi + Kazimiera Myrta – od prawnuków + Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca + Jacka Machurę...

od 29.05 do 04.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety...

od 22 do 28.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 22.05 – WSPOMNIENIE ŚW. RITY 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak WTOREK – 23.05 7.00: + Stefana Graj (zbiorowa) – od Jadwigi Pelon z rodziną z Dzwonowic, od Haliny i Jana Góreckich z rodziną, od...

od 15 do 21.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 15.05 17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z...

od 8 do 14.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 08.05 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 17.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej WTOREK – 09.05 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Dominiki i Łukasza Królickich, od Mariusza i Ilony...

od 24 do 30.04.2023

Poniedziałek24.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA1700+ Mirosława Garczyka – od żony Bernardy + Wandę Szatan – od chrześniaka Czesława Sułkowskiego + Lucjana Nowaka – od Anny i Henryka Wieczorek z rodziną + Adama Las – od Małgorzaty i Andrzeja Polak z dziećmi + Krystynę...

od 17. do 23.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.04 17.00: + Marię Gil w 2 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 7 rocz. śmierci, Zofię Władysława Surma, Cecylię Jana Gil, Romana Grześ, Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci, Mariannę Stanisława Las, Marię Machura, Józefa...

od 10 do 16.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 10.04 - II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak,...

od 03 do 09.04.2023

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 03.04 17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę, Genowefę Jana Machurów, Katarzynę Franciszka Górów i zmarłych z rodziny WIELKI WTOREK – 04.04 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Haliny Matan z rodziną, od Jana...

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...