od 01 d0 7.05.2023

kwi 29, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA

17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów

WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO

17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę Antoniego Zygmunta Machurów, Helenę Franciszka Szatan, Janinę Wiesława Sułkowskich

ŚRODA – 03.05 – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodziców oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej

11.00: +  Cecylię Osiadło w 5 rocz. śmierci, Jana Ryszarda Osiadło, Helenę Juliana Adama Gocyłów, Wacławę Dyszy, zmarłych z rodziny – od Marii Gocyła z rodziną

17.00: + Janinę Edwarda Kania, Janinę Eugeniusza Palut, Andrzeja Niemczyka, Wiesława Myrta, Arkadiusza Pawlik, zmarłych dziadków Kaniów i Syrków

CZWARTEK – 04.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od Marka Machura, z Dziewek, od Marka i Katarzyny Machurów z Brudzowic, od Wiesławy Polak z córką, od Elżbiety i Zdzisława Kubinek, od Leszka Myrty z rodziną, od Antoniego Urbańczyka, z Dziewek, od Anny Kaniowskiej z rodziną, od Zbigniewa i Anny Stelmach z dziećmi, od Jana Machury z Podżarza, od Jadwigi Małota z rodziną, od Ryszarda i Jadwigi Gruszka, od Ryszarda Wylona, od Jolanty i Sławomira Wojdas, od Tomasza i Pauliny Wojdas, od Andrzeja Bajana, od Moniki, Łukasza i Leny Kalarus, od Rodziny Czaplów z Kazimierzówki, od Doroty Merty z rodziną, od Moniki i Pawła Merta z synem Przemysławem, od Michała Machury

PIĄTEK – 05.05

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

SOBOTA – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

8.00: +  Mateusza Czarneckiego – od chrzestnego Sławomira z żoną Iloną i córkami

+ Karolinę Machura – od Jolanty i Krzysztofa Las z Krystianem

+ Wandę Szatan – od Alicji i Wacława Sułkowskich

+ Annę Grzelak – od Eweliny Matan z Damianem i synem Dawidem

+  Mateusza Mantykiewicz – od Barbary Grzywna – Bogacz z Koziegłów

+ brata Oktawiusza

15.00 (na stadionie): W intencji Strażaków

NIEDZIELA – 07.05 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok A

9.00: + Irenę Edmunda Andrzeja Szybis, Artura Wrona i zmarłych z rodziny Nowaków

11.00: Za Parafian

16.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od babci oraz + Stanisława Las, Tadeusza Józefa Małota, Marię Machura, Mariannę Stanisława Las, Zofię Józefa Madej, Marię Mirosława Gil, Jana Farnickiego, Mateusza Remigiusza Nowak

oraz + Anielę Szczepana Czesława Euzebię Nowak, Władysławę Juliana Ireneusza Mieczysława Świeboda, Grzegorza Jana Kłósek, Stanisława Oparę, zmarłych dziadków

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...