PONIEDZIAŁEK – 11.07 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, PATRONA EUROPY
17.00: 1) + Zofię Machura – od siostrzenicy Anny Jurczyk
+ Lucjana Nowaka – od szwagierki Anny Kręgiel
+ Bożenę Małota – od Henryka Nowaka z rodziną
+ Wiesławę Ptaś – od Grzegorza Rok z żoną i synem
+ Przemysława Konieczniak – od wujka Bogdana z rodziną
2) + Kazimierę Sierka – od siostry Marii
+ Zygmunta Gocyła – od kuzynki Ireny Machura
+ Czesława Blachlińskiego – od rodziny Szkoła z Sosnowca
+ Aleksandra Sarnika – od Marzeny i Marka Jeziorskich z rodziną
+ Karolinę Machura – od Magdy i Marcina Bajan z Olą
WTOREK – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU
7.00: 1) + Marię Mantykiewicz – od wnuczki Eweliny Kos z rodziną
2) + Włodzimierza Rok (zbiorowa) – od Anny i Andrzeja Kłysków z dziećmi, od Urszuli i Kamila z córką z Niwek, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Mirosławy i Edmunda Walo, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wandy Kozioł, od Grzegorza Sałek, od rodziny Gajczowskich, od Marysi Molik z córkami, od sąsiada Ryszarda Olszewskiego, od Ani Machura z rodziną z Podlesia, od kolegi Ryszarda Machury z ul. Goplana, od Aleksandry i Zdzisława Górskich z rodziną, od Wacława i Elżbiety Świeboda z rodziną, od Kazimiery i Gabriela Skupień, od Ireny Kurdyk
ŚRODA – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA
17.00: + Jacka Machurę – od swatów Stanisławy i Lucjana Machurów
+ Annę Nowak – od Zenony Nowak
+ Marcina Masłykę – od szwagra Roberta z żoną i córką
+ Krystynę Nowak – od Janiny i Lucjana Merta
+ Annę Grzelak – od Henryka i Marii Matan z synem
CZWARTEK – 14.07
7.00: + ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Ilony i Sławomira Gocyłów z córką ze Słowika, od Joanny i Grzegorza Machura z dziećmi, od rodziny Grefkowiczów, od Grażyny i Wiesława Mikołajczyk z rodziną, od Doroty i Leszka Kalarus z rodziną, od Moniki i Tomasza Dzierżanowskich z Czekanki, od Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i gminy Siewierz, od Aldony i Sławomira Machurów z Czekanki, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz, od Wioletty i Jacka Machurów z dziećmi ze Słowika, od Honoraty Machura, od rodziny Rajczyk z Dziewek, od Janiny i Macieja Duda z synem, od Grażyny Machura z córką, od Anny Kieras z rodziną z Brudzowic, od rodziny Feliszewskich, Nowaczyków, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Józefy i Czesława Blachlińskich, od Dominiki i Marka Suszek, od Jana Matan, od Andrzeja i Urszuli Klama z rodziną
PIĄTEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY
17.00: + Wiesława Janinę Sułkowskich, dziadków Szatanów i Sułkowskich
SOBOTA – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY KARMEL
7.00: + Bolesławę Ignacego Stanisława Łabuś, Jerzego Machurę, Jana Tadeusza Zwolak
14.00: Ślub: Anny Merta i Rafała Caban
NIEDZIELA – 17.07 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C
9.00: + Zofię Eugeniusza Machura, Jana Walerię Machura, Stefana Mariannę Merta, Barbarę Mamczyńską, Tadeusza Machurę, Wandę Gustawa Jurczyk, Jana Skorek
11.00: ZA PARAFIAN oraz chrzest Radosława Krzysztofa Szczypa
16.00: + Arkadiusza Myrtę w 10 rocz. śmierci, Helenę Stanisława Będkowskich, Mariannę Floriana Myrtów, Magdalenę Stanisława Mertów, Franciszkę Jana Będkowskich, Józefa Kaim, Irenę Jana Leśniczek